Spalding - Winter 2016-17
Leagues
Afternoon Division 1
Afternoon Division 2
Afternoon Division 3
Afternoon Division 4
Morning League Division 1
Morning League Division 2
Morning League Division 3
Early Evening Division 1
Early Evening Division 2
Early Evening Division 3
Ladies League
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Ladies League
Teatime Thursday 16.20
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Teatime Thursday 16.20
Teams
Fixtures
Results
Results
9 December 16
18.30
Blackbirds
20 (2)
-
10 (0)
GOS Poachers
Early Evening Division 2
8 December 16
14.15
Deepings
15 (2)
-
8 (0)
Shires
Afternoon Division 3
14.15
Herewards
15 (2)
-
8 (0)
Diamonds
Afternoon Division 3
14.15
The Afternoon Trucker
11 (0)
-
16 (2)
Wallabies
Afternoon Division 3
14.15
Wise Owls
12 (2)
-
11 (0)
Harriers
Afternoon Division 3
14.15
Last Gasp
13 (2)
-
10 (0)
Little Johns
Afternoon Division 3
10.00
Spinone
27 (2)
-
8 (0)
Greyhounds
Morning League Division 3
10.00
Corgis
18 (2)
-
14 (0)
Yorkies
Morning League Division 3
10.00
Terriers2
13 (2)
-
11 (0)
Foxhounds
Morning League Division 3
10.00
If Only
5 (0)
-
26 (2)
Frisbys
Morning League Division 3
10.00
Bassetts
11 (2)
-
9 (0)
Pointers
Morning League Division 3
18.30
Swifts
12 (2)
-
11 (0)
If Only
Early Evening Division 3
18.30
Crowland Magpies
24 (2)
-
9 (0)
Beeteam
Early Evening Division 3
18.30
Anything Goes
9 (0)
-
14 (2)
Incredibowls
Early Evening Division 3
18.30
The Hopefuls
8 (0)
-
16 (2)
Pegasus
Early Evening Division 3
18.30
Univeginators
22 (2)
-
7 (0)
The Imps
Early Evening Division 3
16.20
Robins
8 (0)
-
10 (2)
Puffins
Teatime Thursday 16.20
16.20
Swifts
18 (2)
-
9 (0)
Nightingales
Teatime Thursday 16.20
16.20
Crows
16 (2)
-
8 (0)
Swallows
Teatime Thursday 16.20
16.20
Woodpeckers
8 (0)
-
17 (2)
Kestrels
Teatime Thursday 16.20
16.20
Woodcutters
11 (0)
-
13 (2)
Goldfinches
Teatime Thursday 16.20
7 December 16
14.15
Star
16 (2)
-
8 (0)
Jackdaws
Afternoon Division 4
14.15
The Hopefuls
32 (2)
-
1 (0)
Willows
Afternoon Division 4
14.15
Mat-adores
5 (0)
-
14 (2)
Brunnians
Afternoon Division 4
14.15
Matchmakers
9 (0)
-
15 (2)
Triple X
Afternoon Division 4
14.15
Red Five
20 (2)
-
8 (0)
Quo Vadis
Afternoon Division 4
10.00
Spaniels
16 (2)
-
15 (0)
Great Danes
Morning League Division 2
10.00
Maltese
12 (1)
-
12 (1)
Alsatians
Morning League Division 2
10.00
Pomeranian
15 (2)
-
13 (0)
Springers
Morning League Division 2
10.00
Midges
11 (2)
-
9 (0)
Cavaliers
Morning League Division 2
10.00
The Truckers
15 (2)
-
7 (0)
Labradors
Morning League Division 2
18.30
S & C
16 (2)
-
13 (0)
Turnarounds
Early Evening Division 1
18.30
Pintas
24 (2)
-
10 (0)
Ladybirds
Early Evening Division 1
18.30
The Chicks
16 (2)
-
4 (0)
Strollers
Early Evening Division 1
18.30
Flinders
8 (0)
-
20 (2)
Orchids
Early Evening Division 1
18.30
Pebbles
23 (2)
-
12 (0)
Toffees
Early Evening Division 1
18.30
Harriers
19 (2)
-
11 (0)
Crackerjacks
Early Evening Division 1
12.10
Notts
8 (0)
-
15 (2)
Surrey
Lunchtime
12.10
Middlesex
13 (2)
-
8 (0)
Pompey Boys
Lunchtime
12.10
Suffolk
8 (0)
-
13 (2)
Berks
Lunchtime
12.10
Norfolk
10 (0)
-
13 (2)
Lincs
Lunchtime
6 December 16
14.15
J Hicks
26 (2)
-
8 (0)
J Horner
Ladies League
14.15
M Belding
11 (2)
-
9 (0)
V Elms
Ladies League
14.15
A Cooper
10 (0)
-
11 (2)
B Windsor
Ladies League
14.15
P O'Brien
11 (2)
-
10 (0)
L Drawbridge
Ladies League
14.15
B Deaton
16 (2)
-
11 (0)
J Sinclair
Ladies League
14.15
J Jackson
9 (0)
-
11 (2)
B Hurst
Ladies League
5 December 16
14.15
Joggers
25 (2)
-
9 (0)
Catch Ups
Afternoon Division 2
14.15
Yellow Bellies
9 (0)
-
10 (2)
Midges
Afternoon Division 2
14.15
Chestnuts
9 (0)
-
13 (2)
Puffins
Afternoon Division 2