Spalding - Winter 2016-17
Leagues
Afternoon Division 1
Afternoon Division 2
Afternoon Division 3
Afternoon Division 4
Morning League Division 1
Morning League Division 2
Morning League Division 3
Early Evening Division 1
Early Evening Division 2
Early Evening Division 3
Ladies League
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Ladies League
Teatime Thursday 16.20
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Teatime Thursday 16.20
Teams
Fixtures
Results
Results
4 January 17
18.30
Harriers
20 (2)
-
9 (0)
Orchids
Early Evening Division 1
18.30
Crackerjacks
12 (0)
-
14 (2)
Flinders
Early Evening Division 1
18.30
Pebbles
17 (2)
-
8 (0)
The Chicks
Early Evening Division 1
18.30
Strollers
15 (2)
-
9 (0)
Ladybirds
Early Evening Division 1
18.30
Pintas
16 (2)
-
10 (0)
S & C
Early Evening Division 1
12.10
Norfolk
11 (2)
-
9 (0)
Berks
Lunchtime
12.10
Notts
19 (2)
-
10 (0)
Pompey Boys
Lunchtime
12.10
Cambs
9 (0)
-
12 (2)
Lincs
Lunchtime
12.10
Suffolk
15 (0)
-
16 (2)
Surrey
Lunchtime
22 December 16
14.15
Diamonds
11 (0)
-
14 (2)
Wise Owls
Afternoon Division 3
14.15
Wallabies
13 (1)
-
13 (1)
Deepings
Afternoon Division 3
14.15
Harriers
14 (2)
-
5 (0)
Last Gasp
Afternoon Division 3
14.15
Little Johns
6 (0)
-
12 (2)
The Afternoon Trucker
Afternoon Division 3
14.15
Shires
8 (0)
-
10 (2)
Postland
Afternoon Division 3
10.00
Yorkies
4 (0)
-
16 (2)
Pointers
Morning League Division 3
10.00
If Only
9 (0)
-
16 (2)
Bassetts
Morning League Division 3
10.00
Corgis
11 (0)
-
18 (2)
Frisbys
Morning League Division 3
10.00
Greyhounds
9 (0)
-
22 (2)
Terriers2
Morning League Division 3
10.00
Spinone
11 (0)
-
16 (2)
Beagles
Morning League Division 3
16.20
Goldfinches
16 (2)
-
13 (0)
Woodpeckers
Teatime Thursday 16.20
16.20
Swallows
15 (2)
-
13 (0)
Kestrels
Teatime Thursday 16.20
16.20
Nightingales
6 (0)
-
19 (2)
Robins
Teatime Thursday 16.20
16.20
Puffins
23 (2)
-
5 (0)
Crows
Teatime Thursday 16.20
16.20
Swifts
12 (2)
-
10 (0)
Woodcutters
Teatime Thursday 16.20
21 December 16
14.15
Triple X
13 (2)
-
2 (0)
Willows
Afternoon Division 4
14.15
Brunnians
18 (2)
-
8 (0)
Matchmakers
Afternoon Division 4
14.15
Red Five
15 (2)
-
8 (0)
Star
Afternoon Division 4
14.15
Quo Vadis
8 (0)
-
18 (2)
Jackdaws
Afternoon Division 4
14.15
Mat-adores
5 (0)
-
18 (2)
The Hopefuls
Afternoon Division 4
12.10
Pompey Boys
13 (2)
-
11 (0)
Suffolk
Lunchtime
12.10
Surrey
7 (0)
-
15 (2)
Lincs
Lunchtime
12.10
Middlesex
28 (2)
-
6 (0)
Cambs
Lunchtime
12.10
Notts
27 (2)
-
8 (0)
Norfolk
Lunchtime
18 December 16
10.00
Dakotas
13 (2)
-
11 (0)
Midges
Sunday Morning 10.00
10.00
Concorde
7 (0)
-
19 (2)
Lysanders
Sunday Morning 10.00
10.00
Spitfires
18 (2)
-
10 (0)
Swifts
Sunday Morning 10.00
10.00
Cessnas
6 (0)
-
18 (2)
Lincolns
Sunday Morning 10.00
10.00
Tridents
21 (2)
-
10 (0)
Blenheims
Sunday Morning 10.00
10.00
Hurricanes
13 (0)
-
18 (2)
Canberras
Sunday Morning 10.00
16 December 16
18.30
Black Beauty
25 (2)
-
4 (0)
Blackbirds
Early Evening Division 2
18.30
White Tigers
13 (2)
-
5 (0)
GOS Poachers
Early Evening Division 2
18.30
The Bowling Stones
24 (2)
-
15 (0)
National Velvet
Early Evening Division 2
18.30
The Firing Squad
21 (2)
-
8 (0)
Acorns
Early Evening Division 2
15 December 16
16.20
Kestrels
7 (0)
-
8 (2)
Woodcutters
Teatime Thursday 16.20
16.20
Woodpeckers
11 (0)
-
15 (2)
Swallows
Teatime Thursday 16.20
16.20
Goldfinches
14 (1)
-
14 (1)
Nightingales
Teatime Thursday 16.20
16.20
Robins
15 (2)
-
7 (0)
Crows
Teatime Thursday 16.20
16.20
Puffins
8 (0)
-
15 (2)
Swifts
Teatime Thursday 16.20
14 December 16
14.15
Jackdaws
17 (1)
-
17 (1)
Red Five
Afternoon Division 4
14.15
Triple X
16 (2)
-
6 (0)
Mat-adores
Afternoon Division 4