Spalding - Winter 2016-17
Leagues
Afternoon Division 1
Afternoon Division 2
Afternoon Division 3
Afternoon Division 4
Morning League Division 1
Morning League Division 2
Morning League Division 3
Early Evening Division 1
Early Evening Division 2
Early Evening Division 3
Ladies League
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Ladies League
Teatime Thursday 16.20
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Teatime Thursday 16.20
Teams
Fixtures
Results
Results
30 January 17
10.00
Barneys
16 (2)
-
7 (0)
Hounddogs
Morning League Division 1
10.00
Scotties
16 (2)
-
11 (0)
Westies
Morning League Division 1
10.00
Chihuahuas
12 (0)
-
16 (2)
Terriers
Morning League Division 1
10.00
Aghans
15 (2)
-
13 (0)
Mongrels
Morning League Division 1
29 January 17
10.00
Tridents
12 (0)
-
16 (2)
Spitfires
Sunday Morning 10.00
10.00
Blenheims
9 (0)
-
19 (2)
Lincolns
Sunday Morning 10.00
10.00
Lysanders
13 (1)
-
13 (1)
Canberras
Sunday Morning 10.00
10.00
Swifts
6 (0)
-
19 (2)
Dakotas
Sunday Morning 10.00
10.00
Cessnas
24 (2)
-
2 (0)
Midges
Sunday Morning 10.00
10.00
Hurricanes
18 (2)
-
9 (0)
Concorde
Sunday Morning 10.00
27 January 17
14.15
Swallows Court
4 (0)
-
22 (2)
Priories
Afternoon Division 1
14.15
GUS
6 (0)
-
20 (2)
Loners
Afternoon Division 1
14.15
Bowl Its
9 (0)
-
14 (2)
Fuchsia
Afternoon Division 1
14.15
Niblicks
16 (2)
-
7 (0)
Algeorge
Afternoon Division 1
14.15
Comedians
6 (0)
-
17 (2)
Pennies
Afternoon Division 1
14.15
Triads
7 (0)
-
17 (2)
Dualcarriage
Afternoon Division 1
18.30
GOS Poachers
12 (0)
-
13 (2)
Black Beauty
Early Evening Division 2
18.30
The Bowling Stones
24 (2)
-
9 (0)
Acorns
Early Evening Division 2
18.30
White Tigers
22 (2)
-
8 (0)
The Firing Squad
Early Evening Division 2
18.30
National Velvet
10 (0)
-
12 (2)
Contenders
Early Evening Division 2
26 January 17
14.15
Harriers
16 (2)
-
10 (0)
Postland
Afternoon Division 3
14.15
Wallabies
20 (2)
-
11 (0)
Herewards
Afternoon Division 3
14.15
Shires
16 (2)
-
9 (0)
The Afternoon Trucker
Afternoon Division 3
14.15
Deepings
14 (2)
-
8 (0)
Wise Owls
Afternoon Division 3
14.15
Little Johns
14 (2)
-
13 (0)
Diamonds
Afternoon Division 3
10.00
If Only
7 (0)
-
10 (2)
Corgis
Morning League Division 3
10.00
Spinone
10 (0)
-
17 (2)
Terriers2
Morning League Division 3
10.00
Bassetts
10 (0)
-
22 (2)
Frisbys
Morning League Division 3
10.00
Foxhounds
9 (0)
-
26 (2)
Beagles
Morning League Division 3
10.00
Greyhounds
16 (2)
-
7 (0)
Yorkies
Morning League Division 3
18.30
Pegasus
28 (2)
-
5 (0)
Beeteam
Early Evening Division 3
18.30
Anything Goes
13 (1)
-
13 (1)
If Only
Early Evening Division 3
18.30
The Imps
11 (0)
-
21 (2)
Mixtures
Early Evening Division 3
18.30
Swifts
5 (0)
-
19 (2)
Crowland Magpies
Early Evening Division 3
18.30
The Hopefuls
12 (0)
-
16 (2)
Univeginators
Early Evening Division 3
16.20
Woodcutters
10 (0)
-
18 (2)
Woodpeckers
Teatime Thursday 16.20
16.20
Swifts
9 (0)
-
21 (2)
Robins
Teatime Thursday 16.20
16.20
Puffins
19 (2)
-
13 (0)
Kestrels
Teatime Thursday 16.20
16.20
Crows
10 (1)
-
10 (1)
Goldfinches
Teatime Thursday 16.20
16.20
Swallows
15 (2)
-
10 (0)
Nightingales
Teatime Thursday 16.20
25 January 17
10.00
Great Danes
5 (0)
-
20 (2)
Midges
Morning League Division 2
10.00
The Truckers
14 (2)
-
6 (0)
Cavaliers
Morning League Division 2
10.00
Alsatians
18 (2)
-
11 (0)
Springers
Morning League Division 2
10.00
Labradors
6 (0)
-
11 (2)
Pomeranian
Morning League Division 2
10.00
Spaniels
13 (0)
-
15 (2)
Maltese
Morning League Division 2
24 January 17
14.15
M Belding
16 (2)
-
6 (0)
J Horner
Ladies League
14.15
J Sinclair
14 (2)
-
6 (0)
J Jackson
Ladies League
14.15
L Drawbridge
10 (0)
-
16 (2)
B Windsor
Ladies League
14.15
P O'Brien
10 (0)
-
15 (2)
B Deaton
Ladies League
14.15
V Elms
18 (2)
-
7 (0)
B Hurst
Ladies League