Fixtures

18 April 18
10.30Earlyrisers - Props Rink 7 Thur 10.30am Open Fours Div 2
19 September 18
18.30Grumpy & Groovy Gang - Castle Rink 2 Wed 6.30pm Open Triples Div 1
21 September 18
16.30Linen & Bronze - Restarts Rink 2 Fri 4.30pm Open Triples 2018/19
18.30Take That - Up Beats 2 Rink 3 Friday 6.30pm Open Pairs 2018/19
24 September 18
14.30Ramblers - Sleber Rink 1 Mon 2.30pm Open Triples 2018/19
25 September 18
14.30Emus - Wombats Rink 2 Tue 2.30pm Australian Pairs 2018/19
26 September 18
10.30L Fire - Rustlers Rink 5 Wed 10.30am Open Fours Div 2
27 September 18
10.30Westenders - Comets Rink 5 Thur 10.30am Open Fours
10.30Georgians - Props Rink 4 Thur 10.30am Open Fours Div 2
28 September 18
10.30Clem Fandango - Rolls Royce Rink 2 Fri 10.30am Open Triples Div 1
14.30Les Girls - The Swingers Rink 7 Fri 2.30pm Open Triples Div 2
1 October 18
18.30Academy - Misfits Rink 5 Mon 6.30pm(Trips)
3 October 18
18.30City - Castle Rink 6 Wed 6.30pm Open Triples Div 1
4 October 18
10.30Georgians - Outlaws Rink 3 Thur 10.30am Open Fours Div 2
18.30Spirit - Endeavour Rink 6 Thur 6.30pm Open Triples 2018/19
5 October 18
14.30Keystone - The Swingers Rink 5 Fri 2.30pm Open Triples Div 2
18.30Amazebowls - Take That Rink 5 Friday 6.30pm Open Pairs 2018/19
8 October 18
14.30T Rex - Silk n Steel Rink 4 Mon 2.30pm Open Triples 2018/19
9 October 18
10.30Polos - Wainfleet Rink 8 Tue 10.30am Div 1
10 October 18
18.30Impact - Bees Rink 2 Wed 6.30pm Open Triples Div 2
11 October 18
18.30Endeavour - Oblivion Rink 1 Thur 6.30pm Open Triples 2018/19
12 October 18
14.30The Swingers - Sleber Rink 1 Fri 2.30pm Open Triples Div 2
18.30Take That - Phantoms Rink 4 Friday 6.30pm Open Pairs 2018/19
18 October 18
18.30Oblivion - Spirit Rink 4 Thur 6.30pm Open Triples 2018/19
18.30Endeavour - Supremes Rink 3 Thur 6.30pm Open Triples 2018/19
19 October 18
10.30Phantoms - A Team Rink 2 Fri 10.30am Open Triples Div 1
10.30Clem Fandango - Symphonic Rink 1 Fri 10.30am Open Triples Div 1
10.30Rolls Royce - Eagles Rink 5 Fri 10.30am Open Triples Div 1
10.30Ruthless - Cherubs Rink 7 Fri 10.30am Open Triples Div 2
10.30Rutlands - More Green Rink 4 Fri 10.30am Open Triples Div 2
10.30Japaros - T Rex Rink 8 Fri 10.30am Open Triples Div 2
14.30P G Tips - Wallabies Rink 7 Fri 2.30 pm Open Triples Div 1
14.30The Dales - Rebels Rink 5 Fri 2.30 pm Open Triples Div 1
14.30Tango - Ginners Rink 8 Fri 2.30 pm Open Triples Div 1
14.30Les Girls - Triple X Rink 3 Fri 2.30pm Open Triples Div 2
14.30The Swingers - Lucky Dip Rink 2 Fri 2.30pm Open Triples Div 2
14.30Sleber - Keystone Rink 6 Fri 2.30pm Open Triples Div 2
16.30The Pugwash Crew - Restarts Rink 5 Fri 4.30pm Open Triples 2018/19
16.30Silk n Steel - Linen & Bronze Rink 6 Fri 4.30pm Open Triples 2018/19
18.30Phantoms - Amazebowls Rink 6 Friday 6.30pm Open Pairs 2018/19
18.30Bestwoodians - Up Beats 2 Rink 7 Friday 6.30pm Open Pairs 2018/19
18.30Take That - Micks Gang Rink 1 Friday 6.30pm Open Pairs 2018/19
20 October 18
08.30Mixtures - Venus Rink 8 Sat 8.30am Open Triples 2018/19
08.30Music - Early Birds Rink 6 Sat 8.30am Open Triples 2018/19
08.30Glaisdale - Symphony Rink 3 Sat 8.30am Open Triples 2018/19
08.30Zippies - Eccentrics Rink 7 Sat 8.30am Open Triples 2018/19
22 October 18
10.30Albatross 1 - Beestees Rink 7 Mon 10.30am Div 1
10.30Scrubbers - Bad to the Bone Rink 2 Mon 10.30am Div 1
10.30Unity - Washers Rink 8 Mon 10.30am Div 1
10.30Albatross 2 - Moregreen Rink 1 Mon 10.30am Div 2