Fixtures

18 January 20
09.00Newington Warriors - Minchenden E Court 7 Division 6
09.00Cumberland Gold - Old Fincunians E Court 3 Division 6
09.00Palmers Green E - Sparks E Court 2 Division 6
09.00Monkfrith Panthers - Palmers Green F Court 1 Division 6
09.00Cumberland U12 - Oakwood U12B FRIENDLY Court 5 Division 10 (U12)
09.00Sparks U12 - Oakwood U12A Court 6 Division 10 (U12)
09.00Palmers Green U12 - AP Saints U12 Court 4 Division 10 (U12)
10.00Inglis A - Palmers Green B Court 8 Division 1
10.00Cumberland D - Crouch End Flyers Court 3 Division 2
10.00Asco - Minchenden C Court 2 Division 3
10.00Britannia Royals B - Oakwood D Court 1 Division 4
10.00Cumberland G - Cumberland H Court 7 Division 5
10.00Troy A - Cumberland B Court 9 Premier Division
10.00Cumberland U16 - Sparks U16 Court 6 Division 7 (U16)
10.00AP Saints U16A - AP Saints U16B Court 5 Division 7 (U16)
10.00Minchenden U16 - Old Fincunians U16 Court 4 Division 7 (U16)
11.25Poly A - Cumberland C Court 8 Division 1
11.25Sparks A - AP Saints A Court 3 Division 2
11.25Cumberland E - Inglis B Court 2 Division 3
11.25Cumberland F - Old Fincunians D Court 1 Division 4
11.25G2W - Sparks D Court 7 Division 5
11.25Hyde Park A - Palmers Green A Court 9 Premier Division
11.25Palmers Green U13 - Oakwood U13 Court 6 Division 9 (U13)
11.25Cumberland U13 - Sparks U13 Court 5 Division 9 (U13)
11.25Old Fincunians U13 - AP Saints U13 Court 4 Division 9 (U13)
12.50Hyde Park B - Poly B Court 8 Division 1
12.50Britannia Royals A - Old Fincunians B Court 3 Division 2
12.50Oakwood C - AP Saints B Court 2 Division 3
12.50Weston Park - Minchenden D Court 1 Division 4
12.50Britannia Royals C - AP Saints C Court 7 Division 5
12.50Oakwood A - Cumberland A Court 9 Premier Division
12.50Cumberland U14 - Sparks U14A Court 5 Division 8 (U14)
12.50AP Saints U14 - Sparks U14B FRIENDLY Court 6 Division 8 (U14)
14.15Hyde Park C - Old Fincunians A Court 8 Division 1
14.15Palmers Green C - Oakwood B Court 3 Division 2
14.15Old Fincunians C - Troy C Court 2 Division 3
14.15Sparks C - Sparks B Court 1 Division 4
14.15Cumberland I - Palmers Green D Court 7 Division 5
14.15Troy B - Minchenden B Court 9 Premier Division
14.15Oakwood U16B - Oakwood U16A Court 4 Division 7 (U16)
14.15Asco U14 - Oakwood U14 Court 5 Division 8 (U14)
1 February 20
09.00Palmers Green F - Palmers Green E Court 7 Division 6
09.00Minchenden E - Monkfrith Panthers Court 3 Division 6
09.00Sparks E - Cumberland Gold Court 2 Division 6
09.00Old Fincunians E - Newington Warriors Court 1 Division 6
09.00Oakwood U12B FRIENDLY - AP Saints U12 Court 5 Division 10 (U12)
09.00Cumberland U12 - Sparks U12 Court 6 Division 10 (U12)
09.00Oakwood U12A - Palmers Green U12 Court 4 Division 10 (U12)
10.00Poly B - Inglis A Court 8 Division 1
10.00AP Saints A - Palmers Green C Court 3 Division 2