Fixtures

3 November 18
09.00Palmers Green E - Old Fincunians E Court 2 Division 6
09.00AP Saints C - Oakwood E Court 3 Division 6
09.00Cumberland Gold - Monkfrith Panthers Court 7 Division 6
09.00G2W - Sparks E Court 1 Division 6
09.00AP Saints U12A - Palmers Green U12 Court 4 Division 10
09.00AP Saints U12B - Cumberland U12 Court 5 Division 10
09.00Oakwood U12 - Sparks U12 Court 6 Division 10
10.00Cumberland B - Britannia Royals A Court 8 Division 1
10.00Old Fincunians B - Sparks A Court 3 Division 2
10.00AP Saints B - Crouch End Flyers Court 2 Division 3
10.00Minchenden D - Sparks C Court 1 Division 4
10.00Weston Park - Old Fincunians D Court 7 Division 5
10.00Sparks U13B - Sparks U13A Court 6 Division 9
10.00AP Saints U13 - Palmers Green U13 Court 5 Division 9
10.00Oakwood U13 - Old Fincunians U13 Court 4 Division 9
10.00Minchenden B - Cumberland A Court 9 Premier
11.25Troy B - Hyde Park C Court 8 Division 1
11.25Oakwood C - Minchenden C Court 3 Division 2
11.25Cumberland E - Cumberland F Court 2 Division 3
11.25Asco - Britannia Royals B Court 1 Division 4
11.25Minchenden E - Cumberland I Court 7 Division 5
11.25Britannia U14 - Cumberland U14 Court 4 Division 8
11.25Asco U13 - Cumberland U13 Court 5 Division 9
11.25Palmers Green A - Troy A Court 9 Premier
12.50Cumberland C - Palmers Green B Court 8 Division 1
12.50Cumberland D - Poly A Court 3 Division 2
12.50Inglis B - Sparks B Court 2 Division 3
12.50Troy C - Britannia Royals C Court 1 Division 4
12.50Cumberland G - Sparks D Court 7 Division 5
12.50Sparks U14 - Palmers Green U14 Court 6 Division 8
12.50AP Saints U14A - Old Fincunians U14 Court 5 Division 8
12.50AP Saints U14B - Oakwood U14 Court 4 Division 8
12.50Old Fincunians A - Oakwood A Court 9 Premier
14.15Inglis A - Oakwood B Court 8 Division 1
14.15Poly B - AP Saints A Court 3 Division 2
14.15Old Fincunians C - Palmers Green C Court 2 Division 3
14.15Oakwood D - Palmers Green D Court 1 Division 4
14.15Newington Warriors - Cumberland H Court 7 Division 5
14.15AP Saints U16B - Old Fincunians U16 Court 4 Division 7
14.15Sparks U16 - Cumberland U16 Court 5 Division 7
14.15AP Saints U16A - Oakwood U16 Court 6 Division 7
14.15Hyde Park A - Hyde Park B Court 9 Premier
17 November 18
09.00Sparks E - Cumberland Gold Court 3 Division 6
09.00Old Fincunians E - AP Saints C Court 7 Division 6
09.00Monkfrith Panthers - Palmers Green E Court 2 Division 6
09.00Oakwood E - G2W Court 1 Division 6
09.00Cumberland U12 - Oakwood U12 Court 4 Division 10
09.00AP Saints U12B - Palmers Green U12 Court 5 Division 10
09.00Sparks U12 - AP Saints U12A Court 6 Division 10
10.00Oakwood B - Cumberland C Court 8 Division 1