Results

8 April 18
11.25Hyde Park B56 - 44Asco Sparks ADivision 1
12.50Old Fincunians A44 - 31Troy BDivision 1
10.00Britannia Royals A48 - 14Cumberland CDivision 1
14.15Inglis A43 - 47Cumberland BDivision 1
12.50Asco Sparks B29 - 24Cumberland DDivision 2
11.25Palmers Green B81 - 21Palmers Green CDivision 2
10.00Old Fincunians B39 - 35Hyde Park CDivision 2
14.15Poly B43 - 22Oakwood CDivision 2
12.50Minchenden C26 - 24Cumberland EDivision 3
14.15Cumberland F26 - 31Asco Sparks CDivision 3
10.00AP Saints A43 - 20Britannia Royals BDivision 3
11.25Inglis B40 - 33Old Fincunians CDivision 3
10.00Oakwood D33 - 32Minchenden DDivision 4
11.25AP Saints B39 - 31Asco Sparks EDivision 4
12.50Crouch End Flyers65 - 9Palmers Green DDivision 4
14.15Monkfrith Panthers32 - 31Asco Sparks DDivision 4
14.15Troy C31 - 31Britannia Royals CDivision 5
11.25Cumberland G38 - 19Minchenden EDivision 5
10.00Newington Warriors23 - 45Old Fincunians DDivision 5
09.00Revive16 - 10Oakwood EDivision 6
09.00Southgate  - WOPalmers Green EDivision 6
09.00Cumberland I15 - 17AP Saints CDivision 6
09.00Cumberland H19 - 19Cumberland GoldDivision 6
11.25Poly A34 - 39Minchenden BPremier Division
12.50Hyde Park A36 - 26Oakwood BPremier Division
14.15Palmers Green A41 - 73Oakwood APremier Division
7 April 18
10.00Troy B30 - 36Cumberland CDivision 1
14.15Old Fincunians A34 - 36Cumberland BDivision 1
12.50Inglis A39 - 44Asco Sparks ADivision 1
11.25Hyde Park B55 - 43Britannia Royals ADivision 1
11.25Old Fincunians B38 - 53Palmers Green BDivision 2
10.00Poly B44 - 20Palmers Green CDivision 2
14.15Asco Sparks B39 - 7Oakwood CDivision 2
12.50Hyde Park C25 - 23Cumberland DDivision 2
10.00Asco Sparks C33 - 33Britannia Royals BDivision 3
11.25Cumberland F30 - 28Old Fincunians CDivision 3
12.50Inglis B36 - 21Cumberland EDivision 3
14.15Minchenden C18 - 40AP Saints ADivision 3
10.00Asco Sparks E57 - 18Palmers Green DDivision 4
11.25AP Saints B51 - 20Asco Sparks DDivision 4
14.15Oakwood D21 - 38Crouch End FlyersDivision 4
12.50Monkfrith Panthers  - WOMinchenden DDivision 4
14.15Britannia Royals C43 - 21Minchenden EDivision 5
12.50Troy C26 - 33Old Fincunians DDivision 5
11.25Newington Warriors52 - 33Weston ParkDivision 5
10.00Asco Sparks F13 - 29Cumberland GDivision 5
09.00Cumberland IWO -  SouthgateDivision 6
09.00Cumberland HWO -  Palmers Green EDivision 6
09.00Revive19 - 25Cumberland GoldDivision 6
09.00AP Saints C26 - 19Oakwood EDivision 6