Fixtures

16 December 17
09.00Cumberland H - Cumberland Gold Court 7 Division 6
09.00Cumberland I - AP Saints C Court 3 Division 6
09.00Southgate - Palmers Green E Court 2 Division 6
09.00Revive - Oakwood E Court 1 Division 6
09.00Asco Sparks U12 - Oakwood U12 Court 4 Under 12
09.00Cumberland A U12 - Cumberland B U12 Court 5 Under 12
09.00Palmers Green U12 - AP Saints U12 Court 6 Under 12
10.00Britannia Royals A - Cumberland C Court 8 Division 1
10.00Old Fincunians B - Hyde Park C Court 3 Division 2
10.00AP Saints A - Britannia Royals B Court 2 Division 3
10.00Oakwood D - Minchenden D Court 1 Division 4
10.00Newington Warriors - Old Fincunians D Court 7 Division 5
10.00Troy A - Cumberland A Court 9 Premier Division
10.00Troy U16 - AP Saints U16B Court 5 Under 16
10.00Cumberland U16 - Old Fincunians U16 Court 4 Under 16
11.25Hyde Park B - Asco Sparks A Court 8 Division 1
11.25Palmers Green B - Palmers Green C Court 3 Division 2
11.25Inglis B - Old Fincunians C Court 2 Division 3
11.25AP Saints B - Asco Sparks E Court 1 Division 4
11.25Cumberland G - Minchenden E Court 7 Division 5
11.25Poly A - Minchenden B Court 9 Premier Division
11.25Asco Sparks U13 - Palmers Green U13 Court 4 Under 13
11.25Old Fincunians U13 - Cumberland U13 Court 5 Under 13
11.25AP Saints U13 - Oakwood U13 Court 6 Under 13
12.50Old Fincunians A - Troy B Court 8 Division 1
12.50Asco Sparks B - Cumberland D Court 3 Division 2
12.50Minchenden C - Cumberland E Court 2 Division 3
12.50Crouch End Flyers - Palmers Green D Court 1 Division 4
12.50Asco Sparks F - Weston Park Court 7 Division 5
12.50Hyde Park A - Oakwood B Court 9 Premier Division
12.50Cumberland U14 - Old Fincunians U14 Court 4 Under 14
12.50AP Saints B U14 - Asco Sparks U14 Court 5 Under 14
12.50AP Saints A U14 - Oakwood U14 Court 6 Under 14
14.15Inglis A - Cumberland B Court 8 Division 1
14.15Poly B - Oakwood C Court 3 Division 2
14.15Cumberland F - Asco Sparks C Court 2 Division 3
14.15Monkfrith Panthers - Asco Sparks D Court 1 Division 4
14.15Troy C - Britannia Royals C Court 7 Division 5
14.15Palmers Green A - Oakwood A Court 9 Premier Division
14.15Asco Sparks U16B - AP Saints U16A Court 4 Under 16
14.15Britannia U16 - Oakwood U16 Court 6 Under 16
14.15Asco Sparks U16A - Turnford U16 Court 5 Under 16
20 January 18
09.00Cumberland Gold - Palmers Green E Court 3 Division 6
09.00AP Saints C - Cumberland H Court 7 Division 6
09.00Oakwood E - Southgate Court 2 Division 6
09.00Revive - Cumberland I Court 1 Division 6
09.00Cumberland B U12 - AP Saints U12 Court 5 Under 12
09.00Oakwood U12 - Palmers Green U12 Court 6 Under 12
09.00Cumberland A U12 - Asco Sparks U12 Court 4 Under 12
10.00Old Fincunians A - Inglis A Court 8 Division 1