Fixtures

27 January 20
19.30Ferrers Falcons - Firecrest Court 5 Mon Division 12
11 February 20
20.30Kats Lightning - Eastwood Court 8 Tue Division 1
26 February 20
20.30Saffron Hawks 1 - CeeJays Black Court 1 Wed Division 1
9 March 20
19.30Pumas Black - Panthers Black Court 2 Mon Division 7
19.30B Town Saturn - Dunmow Crests Green Court 1 Mon Division 9
19.30Chelmsford Finches - Cathedral Spirit Court 3 Mon Division 10
19.30Westlands C - Gt Dunmow Dragons Court 4 Mon Division 10
19.30Hardys - Wine Cellar Red Court 7 Mon Division 11
19.30Great Dunmow Phoenix - Phoenix Flare Court 5 Mon Division 12
20.30Kats Lightning - Royals Old B's Court 1 Mon Division 1
20.30T & M Panthers - T & M Lincoln Court 6 Mon Division 2
20.30Blackwater Diamonds - Gt Waltham Court 7 Mon Division 2
20.30Westlands A - Phoenix Sparks Court 5 Mon Division 3
20.30Chelmsford Swifts - Benfords Court 2 Mon Division 4
20.30Scorpions - Iceni Red Court 3 Mon Division 5
20.30Hornets Black - Saffron Hawks 2 Court 4 Mon Division 5
20.30Brookshaw Green - B Town Mercury Court 8 Mon Division 6
10 March 20
19.30Galaxy Lightning - Dunmow Crests White Court 3 Tue Division 7
19.30Marine Barracudas - Fusion Court 7 Tue Division 8
19.30Chelmer Eagles - Wine Cellar Prosecco Court 2 Tue Division 8
20.30Chelmsford Falcons - Saffron Hawks 1 Court 5 Tue Division 1
20.30CeeJays Black - Brookshaw Gold Court 8 Tue Division 1
20.30Royals MINCS - Blackwater Sapphires Court 4 Tue Division 3
20.30Brookshaw Black - Brookshaw Red Court 6 Tue Division 4
20.30B Town Neptune - Jas Harts Court 1 Tue Division 5
20.30Chelmsford Doves - Cathedral Spitfire Court 2 Tue Division 6
20.30Dunmow Crests Academy - Westlands B Court 7 Tue Division 6
11 March 20
19.30KWS Ladies - Magpies Blue Court 6 Wed Division 7
19.30Brookshaw Indigo - Blackwater Pearls Court 7 Wed Division 7
19.30Alderton Lions - Essex Hot Shots Court 5 Wed Division 8
19.30B Leisure Ladies - Chelmsford Wrens Court 1 Wed Division 9
19.30Black Magic Diamonds - Maldon Diamonds Court 2 Wed Division 10
19.30B Town Jupiter - Baddow Badgers Court 4 Wed Division 11
19.30Blackwater Rubies - Maldon Pearls Court 8 Wed Division 12
20.30Dunmow Crests Star - Chelmsford Eagles Court 1 Wed Division 1
20.30Brookshaw Orange - Chelmsford Kestrels Court 2 Wed Division 2
20.30CeeJays Emerald - Lyons Ladies Blue Court 6 Wed Division 3
20.30Vipers Black - Halstead Court 4 Wed Division 4
20.30Flame - Foxes Court 7 Wed Division 5
20.30Gemstones - Dunmow Pinks Court 5 Wed Division 6
12 March 20
19.30Phoenix Jets - Chelmsford Swalllows Court 3 Thur Division 7
19.30Fuhrs Blue - Dunmow Orange Court 4 Thur Division 8
19.30Chelmsford Robins - Dunmow Crests Black Court 5 Thur Division 9
19.30Benton Hall - T & M Baddow Court 8 Thur Division 9
19.30Jaguars Black - Magpies Green Court 6 Thur Division 10
19.30Brookshaw Violet - Discovery Court 1 Thur Division 11
19.30Firecrest - Black Magic Sapphires Court 2 Thur Division 12
19.30Iceni White - Ferrers Falcons Court 7 Thur Division 12
20.30Eastwood - Royals SMC Court 4 Thur Division 1
20.30Cathedral Dakotas - Phoenix Blaze Court 3 Thur Division 2