Fixtures

7 May 19
18.00Argyll Buzzards - Boscombe Cliff Section 1
18.00Knyveton A - Southbourne Section 1
18.00Bournemouth Rockets - Kings Park Spitfires Section 1
18.00Swanmore - Swanmore Ladies Section 1
18.00Southbourne Tower - Knyveton T Section 2
18.00Moordown Lions - Moordown Section 2
18.00Knyveton - Knyveton B Section 2
18.00Boscombe Cliff A - Argyll Falcons Section 2
18.00Kings Park Hurricanes - Richmond Park Section 3
18.00Pelhams Parrot - Pelhams Panda Section 3
18.00Swanmore A - Swanmore B Section 3
18.00Southbourne Ex-Serv - Southbourne Seagulls Section 3
18.00Bournemouth Meteors - Electric Eels Section 4
18.00Iford Bridge Tigers - Southbourne Comets Section 4
18.00Argyll Eagles - Boscombe Cliff B Section 4
18.00Moordown Cougars - Moordown Panthers Section 4
18.00Electric Blue - Electric Live Wires Section 5
18.00Argyll Kestrels - Argyll Ospreys Section 5
18.00Kings Park Lancasters - Iford Bridge Lions Section 5
18.00Richmond Park A - Pelhams Pumas Section 5
18.00Boscombe Cliff C - Argyll Harriers Section 6
18.00Swanmore C - Ferndown Section 6
18.00Kings Park Typhoons - Kings Park Vulcans Section 6
18.00Pelhams Puffin - Pelhams Pelican Section 6
18.00Ferndown A - Knyveton C Section 7
18.00Electric Shocks - Electric Dynamos Section 7
18.00Pelhams Penguin - Moordown Tigers Section 7
18.00Southbourne Sands - Southb'ne Ex A Section 7
14 May 19
18.00Boscombe Cliff - Bournemouth Rockets Section 1
18.00Southbourne - Swanmore Section 1
18.00Kings Park Spitfires - Knyveton A Section 1
18.00Swanmore Ladies - Argyll Buzzards Section 1
18.00Southbourne Tower - Moordown Section 2
18.00Argyll Falcons - Knyveton Section 2
18.00Moordown Lions - Boscombe Cliff A Section 2
18.00Knyveton B - Knyveton T Section 2
18.00Richmond Park - Pelhams Parrot Section 3
18.00Pelhams Panda - Southbourne Ex-Serv Section 3
18.00Southbourne Seagulls - Swanmore A Section 3
18.00Swanmore B - Kings Park Hurricanes Section 3
18.00Moordown Panthers - Argyll Eagles Section 4
18.00Electric Eels - Iford Bridge Tigers Section 4
18.00Moordown Cougars - Southbourne Comets Section 4
18.00Boscombe Cliff B - Bournemouth Meteors Section 4
18.00Electric Live Wires - Kings Park Lancasters Section 5
18.00Pelhams Pumas - Argyll Kestrels Section 5
18.00Iford Bridge Lions - Richmond Park A Section 5
18.00Argyll Ospreys - Electric Blue Section 5
18.00Pelhams Pelican - Ferndown Section 6
18.00Swanmore C - Boscombe Cliff C Section 6