North London Netball - Winter 2016-17
Leagues
Premier Division
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
U12
U13
U14
U16
U14 Top Half
U14 Bottom Half
U16 Top Half
U16 Bottom Half
Teams
Fixtures
Results
Results
29 April 17
11.25
Palmers Green
-
WO
Oakwood
U14 Bottom Half
14.15
Old Fincunians
21
-
35
Britannia
U14 Bottom Half
14.15
Britannia
31
-
48
Turnford
U16 Top Half
11.25
Asco
19
-
41
AP Saints B
U16 Top Half
12.50
Cumberland
7
-
72
AP Saints A
U16 Bottom Half
10.00
Old Fincs
19
-
31
Oakwood
U16 Bottom Half
2 April 17
10.00
Poly B
WO
-
Asco B
Division 1
10.00
Inglis A
45
-
22
Cumberland D
Division 2
10.00
Cumberland C
30
-
17
Cumberland E
Division 2
10.00
Minchenden C
59
-
49
Cumberland F
Division 3
10.00
Palmers Green D
21
-
44
Britannia Royals B
Division 4
10.00
Britannia Royals C
56
-
23
Palmers Green E
Division 5
09.00
Ignite
14
-
26
Revive
Division 6
09.00
Cumberland G
20
-
24
Monkfrith Pumas
Division 6
09.00
Troy C
33
-
21
Cumberland H
Division 6
09.00
Oakwood E
37
-
30
Southgate
Division 6
10.00
Hyde Park A
26
-
28
Poly A
Premier Division
1 April 17
10.00
Poly B
35
-
37
Old Fincunians A
Division 1
14.15
Britannia Royals A
43
-
52
Troy B
Division 1
11.25
Hyde Park B
49
-
33
Asco B
Division 1
12.50
Oakwood B
30
-
37
Palmers Green A
Division 1
14.15
Cumberland E
32
-
25
Oakwood C
Division 2
10.00
Cumberland C
32
-
15
Cumberland D
Division 2
12.50
Inglis A
42
-
37
Palmers Green C
Division 2
11.25
Palmers Green B
63
-
41
Hyde Park C
Division 2
12.50
Falcons
36
-
22
Old Fincunians C
Division 3
14.15
Minchenden C
71
-
35
Minchenden D
Division 3
10.00
Old Fincunians B
48
-
32
AP Sparks A
Division 3
11.25
Inglis B
21
-
22
Cumberland F
Division 3
14.15
AP Sparks C
42
-
19
Newington Warriors
Division 4
12.50
Palmers Green D
34
-
37
AP Sparks B
Division 4
10.00
Monkfrith Panthers
36
-
29
Asco C
Division 4
11.25
Oakwood D
18
-
28
Britannia Royals B
Division 4
11.25
AP Sparks E
56
-
16
Palmers Green E
Division 5
14.15
AP Sparks D
20
-
24
Minchenden E
Division 5
10.00
Weston Park
22
-
38
Crouch End Flyers
Division 5
12.50
Britannia Royals C
25
-
29
Old Fincunians D
Division 5
09.00
Cumberland G
11
-
17
Cumberland H
Division 6
09.00
Ignite
36
-
20
Southgate
Division 6
09.00
Troy C
19
-
23
Revive
Division 6
09.00
Oakwood E
19
-
16
Monkfrith Pumas
Division 6
14.15
Asco A
33
-
34
Poly A
Premier Division
11.25
Cumberland B
21
-
46
Oakwood A
Premier Division
10.00
Hyde Park A
21
-
44
Cumberland A
Premier Division
12.50
Troy A
47
-
25
Minchenden B
Premier Division
09.00
Asco
14
-
18
Cumberland B
U12
09.00
Palmers Green
6
-
31
Oakwood
U12
09.00
Cumberland A
16
-
15
AP Saints
U12
10.00
AP Saints
48
-
14
Asco
U14 Top Half
12.50
Turnford
56
-
13
Cumberland
U14 Top Half