League Manager
Leagues
Premier
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
Division 7
Teams
Fixtures
Results
Results
16 April 12
19.30
Pink Ladies Thunder
47
-
44
New Life Stars
Division 5
12 April 12
20.45
Saints Seconds
34
-
24
Burns
Division 2
19.30
Breezers
18
-
42
Diamonds
Division 3
19.30
Pink Ladies Lightning
37
-
40
LNC Blues
Division 3
11 April 12
20.45
Grasshoppers B
39
-
30
Grasshoppers A
Premier
19.30
OKI
37
-
35
Bush
Division 1
10 April 12
19.30
Mes Amis
33
-
13
LNC Rubies
Division 7
19.30
Southall Discount Tyre
26
-
36
Charville Challengers
Division 7
20.45
Blaze Storm
WO
-
Sunbury Leavers
Division 6
20.45
Blaze Jets
29
-
17
Astrals
Division 6
5 April 12
20.45
Burns
10
-
25
Blaze Tornados
Division 2
19.30
Pink Ladies Lightning
34
-
31
Breezers
Division 3
19.30
Aspect
27
-
36
LNC Blues
Division 3
4 April 12
20.45
Lions
28
-
41
Charville/Bennetts
Premier
19.30
Ladybirds
22
-
32
Gold Star
Division 1
3 April 12
19.30
Teddington Thunder
21
-
23
Charville Challengers
Division 7
19.30
LNC Rubies
28
-
9
Byrdettes
Division 7
20.45
Northfield Saints
23
-
39
Blaze Lightning
Division 6
20.45
Blaze Jets
WO
-
Grasshoppers D
Division 6
2 April 12
20.45
Taywood Ladies
30
-
47
Hustlers
Division 4
20.45
N7
WO
-
IKB7
Division 4
19.30
St. Josephs
46
-
30
New Life Stars
Division 5
19.30
Ball Breakers
-
WO
Emeralds
Division 5
29 March 12
19.30
Blaze Tornados
37
-
30
Diligence
Division 2
19.30
Grasshoppers C
32
-
31
Saints Seconds
Division 2
20.45
Diamonds
48
-
44
Pink Ladies Lightning
Division 3
20.45
Breezers
12
-
40
Aspect
Division 3
28 March 12
19.30
Grasshoppers A
63
-
41
Saints
Premier
19.30
Grasshoppers B
36
-
35
Harlington Tornados
Premier
20.45
Pink Ladies Storm
54
-
40
Ladybirds
Division 1
20.45
Breakaways
47
-
37
OKI
Division 1
27 March 12
20.45
Byrdettes
3
-
47
Teddington Thunder
Division 7
20.45
Southall Discount Tyre
21
-
36
Mes Amis
Division 7
19.30
Sunbury Leavers
12
-
45
Northfield Saints
Division 6
19.30
Blaze Storm
15
-
28
Astrals
Division 6
26 March 12
19.30
IKB7
28
-
31
Taywood Ladies
Division 4
19.30
Royal Troopers
22
-
29
Falcons 3rds
Division 4
20.45
Emeralds
-
WO
St. Josephs
Division 5
20.45
Pink Ladies Thunder
23
-
41
Flames
Division 5
22 March 12
19.30
Burns
28
-
42
Grasshoppers C
Division 2
20.45
LNC Blues
28
-
51
Diamonds
Division 3
20.45
Aspect
20
-
33
Pink Ladies Lightning
Division 3
21 March 12
19.30
Harlington Tornados
35
-
36
Charville/Bennetts
Premier
19.30
Charville Youth
23
-
37
Lions
Premier
20.45
OKI
37
-
32
Gold Star
Division 1
20.45
Bush
59
-
45
Breakaways
Division 1
20 March 12
20.45
Mes Amis
33
-
30
Charville Challengers
Division 7
20.45
LNC Rubies
9
-
30
Southall Discount Tyre
Division 7
19.30
Astrals
29
-
15
Grasshoppers D
Division 6
19.30
Blaze Lightning
30
-
19
Blaze Jets
Division 6