League Manager
Leagues
Premier
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
Division 7
Teams
Fixtures
Results
Results
25 July 12
19.30
Saints
35
-
36
Charville Youth
Premier
19.30
Charville/Bennetts
61
-
17
Grasshoppers B
Premier
20.45
Grasshoppers A
15
-
40
Lions
Premier
20.45
Gold Star
30
-
60
Bush
Division 1
24 July 12
19.30
Grasshoppers D
31
-
21
Blaze Storm
Division 6
20.45
Sunbury Leavers
-
WO
Blaze Jets
Division 6
23 July 12
19.30
Lions
43
-
22
Harlington Tornados
Premier
20.45
Northfield Saints
32
-
21
Grasshoppers D
Division 6
19.30
Blaze Lightning
WO
-
Sunbury Leavers
Division 6
18 July 12
20.45
Grasshoppers A
-
WO
Harlington Tornados
Premier
19.30
Saints
22
-
40
Lions
Premier
19.30
Charville Youth
WO
-
Grasshoppers B
Premier
20.45
Breakaways
42
-
36
Gold Star
Division 1
17 July 12
20.45
Teddington Thunder
26
-
24
Southall Discount Tyre
Division 7
20.45
Sunbury Leavers
36
-
20
Astrals
Division 6
19.30
Northfield Saints
42
-
18
Blaze Jets
Division 6
19.30
Blaze Lightning
65
-
18
Blaze Storm
Division 6
11 July 12
20.45
Grasshoppers B
-
WO
Saints
Premier
19.30
Harlington Tornados
20
-
16
Charville Youth
Premier
19.30
Charville/Bennetts
29
-
19
Grasshoppers A
Premier
20.45
Bush
43
-
34
Pink Ladies Storm
Division 1
10 July 12
20.45
Byrdettes
10
-
39
Mes Amis
Division 7
20.45
Blaze Storm
16
-
23
Northfield Saints
Division 6
19.30
Astrals
31
-
45
Blaze Lightning
Division 6
19.30
Grasshoppers D
WO
-
Sunbury Leavers
Division 6
9 July 12
20.45
Taywood Ladies
39
-
22
N7
Division 4
20.45
Hustlers
28
-
34
IKB7
Division 4
19.30
New Life Stars
WO
-
Emeralds
Division 5
19.30
St. Josephs
WO
-
Ball Breakers
Division 5
5 July 12
20.45
Harlington Tornados
53
-
26
Charville Youth
Premier
19.30
OKI
50
-
42
Ladybirds
Division 1
4 July 12
20.45
Charville/Bennetts
37
-
22
Charville Youth
Premier
20.45
Lions
41
-
24
Grasshoppers B
Premier
19.30
Harlington Tornados
43
-
35
Saints
Premier
19.30
Gold Star
30
-
41
Pink Ladies Storm
Division 1
3 July 12
19.30
Charville Challengers
35
-
4
Byrdettes
Division 7
20.45
Grasshoppers D
16
-
36
Blaze Lightning
Division 6
20.45
Blaze Jets
20
-
16
Blaze Storm
Division 6
19.30
Astrals
WO
-
Northfield Saints
Division 6
2 July 12
19.30
IKB7
24
-
18
Royal Troopers
Division 4
19.30
Falcons 3rds
26
-
23
Taywood Ladies
Division 4
20.45
Emeralds
-
WO
Pink Ladies Thunder
Division 5
20.45
Flames
25
-
30
St. Josephs
Division 5
28 June 12
20.45
Lions
15
-
Grasshoppers B
Premier
20.45
Diligence
37
-
19
Burns
Division 2
19.30
LNC Blues
16
-
27
Breezers
Division 3
19.30
Aspect
-
WO
Diamonds
Division 3
27 June 12
20.45
Lions
24
-
19
Harlington Tornados
Premier
20.45
Saints
36
-
67
Charville/Bennetts
Premier
19.30
Charville Youth
WO
-
Grasshoppers A
Premier