Fixtures

25 November 17
10.30Woodford Warriors 3 - Cumberland 3 11 Division 11
13.30Manor A - Marshalls Purple (1) 7 Division 1
9 December 17
10.30New Cambell Red (4) - Romford C 10 Division 3
10.30Rileys - Chigwell Ladies 1 11 Division 4
10.30O.P.A. Vets (2) - Leyton C 6 Division 5
10.30Marshalls Black (5) - Sapphire B 1 Division 6
10.30Island Black (2) - Foresters 9 Division 7
10.30Woodford Warriors 2 - Ilford 2 2 Division 9
13.30Fusion - Chigwell Ladies 2 1 Division 7
15.00New Cambell Yellow (8) - Essex Open F 4 Division 8
13 January 18
12.00Eclipse B - Marshalls Yellow (2) 2 Division 2
15.00Foresters - Fusion 3 Division 7
27 January 18
10.30Essex Open A - Manor A 7 Division 1
10.30New Cambell White (3) - Island Pink (1) 4 Division 2
10.30Essex Open D - Ilford 1 9 Division 4
10.30Oakwood A - O.P.A. Vets (2) 10 Division 5
10.30Romford D - Cumberland 1 5 Division 6
10.30QM Old Girls - Marshalls Black (5) 11 Division 6
10.30Emeralds - Manor E 2 Division 7
10.30Marshalls Gold (6) - New Cambell Yellow (8)6 Division 8
10.30Phoenix Flames 3 - Sapphire C 12 Division 10
12.00Marshalls Purple (1) - New Cambell Green (1) 7 Division 1
12.00Manor C - Romford B 9 Division 3
12.00New Cambell Red (4) - Fairlop 6 Division 3
12.00Eclipse C - Leyton C 4 Division 5
12.00Marshalls White (4) - Sapphire B 12 Division 6
12.00Chigwell Ladies 2 - Woodford Warriors 1 10 Division 7
12.00Dolly Mixtures - Foresters 3 Division 7
12.00Essex Open E - Island Blue (3) 5 Division 8
12.00Phoenix Flames 1 - Ilford 2 8 Division 9
12.00Foxes 4 - O.P.A. White (3) 1 Division 10
12.00Marshalls Silver (8) - Essex Open H 2 Division 11
13.30Leyton A - New Cambell Blue (2) 7 Division 1
13.30Eclipse A - Aeonian 1 4 Division 2
13.30Marshalls Yellow (2) - Manor B 3 Division 2
13.30Romford C - Kelmscott 9 Division 3
13.30New Cambell Silver (5) - Essex Open C 6 Division 4
13.30Foxes 2 - Langdon 2 8 Division 5
13.30New Cambell Purple (6) - O.P.A. Green (1) 2 Division 5
13.30Romford E - Essex Open F 12 Division 8
13.30Oakwood B - Woodford Warriors 2 11 Division 9
13.30Cumberland 3 - Sapphire D 1 Division 11
15.00Romford A - Essex Open B 7 Division 1
15.00Langdon 1 - Eclipse B 5 Division 2
15.00Foxes 1 - Sapphire A 12 Division 3
15.00Rileys - Leyton B 9 Division 4
15.00Chigwell Ladies 1 - Marshalls Red (3) 1 Division 4
15.00Aeonian 2 - Manor D 6 Division 6
15.00Fusion - Island Black (2) 4 Division 7
15.00Foxes 3 - New Cambell Orange (7)2 Division 8