Fixtures

18 August 18
10.30Highcliffe D - Electric D Section 4A
14.00Swanage A - Highcliffe A Section 1
14.00Argyll B - Southbourne C Section 1
14.00Ferndown A - Electric A Section 1
14.00Verwood - Broadstone Wessex B Section 1
14.00Branksome Park C - Richmond Park A Section 2
14.00Kings Park B - Ferndown B Section 2
14.00Broadstone Wessex C - Moordown B Section 2
14.00Boscombe Cliff B - Argyll C Section 2
14.00Richmond Park B - Highcliffe B Section 3
14.00Ringwood B - West Moors B Section 3
14.00Milford C - Poole Park C Section 3
14.00West Moors C - Boscombe Cliff C Section 3
14.00Electric B - Milford B Section 3
14.00Southbourne D - Lymington B Section 4A
14.00Bournemouth A - Southbourne F Section 4A
14.00Pelhams Sharks - Argyll D Section 4A
14.00Electric C - Highcliffe C Section 4B
14.00Southbourne E - Pelhams Sea Hawks Section 4B
14.00Knyveton Gardens B - Bournemouth B Section 4B
14.00Ferndown C - Pelhams Sea Lions Section 4B
25 August 18
10.30Electric A - Swanage A Section 1
10.30Highcliffe D - Bournemouth A Section 4A
14.00Highcliffe A - Verwood Section 1
14.00Argyll B - Braeside B Section 1
14.00Ferndown A - New Milton B Section 1
14.00Southbourne C - Broadstone Wessex B Section 1
14.00Broadstone Wessex C - Kings Park B Section 2
14.00Branksome Park C - Boscombe Cliff B Section 2
14.00Moordown B - Argyll C Section 2
14.00Milford C - Ringwood B Section 3
14.00West Moors C - West Moors B Section 3
14.00Boscombe Cliff C - Highcliffe B Section 3
14.00Richmond Park B - Electric B Section 3
14.00Poole Park C - Milford B Section 3
14.00Southbourne D - Southbourne F Section 4A
14.00Argyll D - Electric D Section 4A
14.00Pelhams Sharks - Moordown C Section 4A
14.00Swanmore B - Ferndown C Section 4B
14.00Bournemouth B - Highcliffe C Section 4B
14.00Electric C - Pelhams Sea Lions Section 4B
14.00Knyveton Gardens B - Southbourne E Section 4B
1 September 18
10.30Boscombe Cliff C - Milford C Section 3
10.30Highcliffe C - Swanmore B Section 4B
10.30Ferndown C - Knyveton Gardens B Section 4B
14.00Broadstone Wessex B - Ferndown A Section 1
14.00Electric A - Argyll B Section 1
14.00Braeside B - Verwood Section 1
14.00New Milton B - Highcliffe A Section 1
14.00Swanage A - Southbourne C Section 1