Fixtures

4 May 19
10.30Branksome Park B - Downton Section 4
10.30Swanage - Boscombe Cliff A Section 4
14.00Ringwood - Fordingbridge Section 1
14.00Knyveton Gardens - Branksome Park Section 1
14.00Poole Park - Braeside Section 1
14.00Southbourne - Broadstone Wessex Section 1
14.00Boscombe Cliff - Kings Park Section 1
14.00Wimborne - Argyll Section 2
14.00West Moors - Bournemouth Section 2
14.00Swanmore - Richmond Park Section 2
14.00New Milton - Moordown Section 2
14.00Lymington - Poole Park B Section 2
14.00Highcliffe - West Moors A Section 3
14.00Branksome Park A - Knyveton Gardens A Section 3
14.00Milford - Poole Park A Section 3
14.00Broadstone Wessex A - Southbourne A Section 3
14.00Pelhams Predators - Iford Bridge Section 3
14.00Fordingbridge A - Ringwood A Section 4
14.00Argyll A - Wimborne A Section 4
14.00Braeside A - Ferndown Section 4
11 May 19
14.00Knyveton Gardens - Poole Park Section 1
14.00Fordingbridge - Branksome Park Section 1
14.00Kings Park - Ringwood Section 1
14.00Broadstone Wessex - Braeside Section 1
14.00Boscombe Cliff - Southbourne Section 1
14.00Wimborne - Swanmore Section 2
14.00Poole Park B - West Moors Section 2
14.00Moordown - Richmond Park Section 2
14.00Lymington - New Milton Section 2
14.00Bournemouth - Argyll Section 2
14.00Poole Park A - Knyveton Gardens A Section 3
14.00Branksome Park A - Highcliffe Section 3
14.00West Moors A - Pelhams Predators Section 3
14.00Milford - Broadstone Wessex A Section 3
14.00Southbourne A - Iford Bridge Section 3
14.00Ferndown - Wimborne A Section 4
14.00Argyll A - Fordingbridge A Section 4
14.00Ringwood A - Swanage Section 4
14.00Braeside A - Branksome Park B Section 4
14.00Downton - Boscombe Cliff A Section 4
18 May 19
14.00Kings Park - Fordingbridge Section 1
14.00Ringwood - Knyveton Gardens Section 1
14.00Southbourne - Poole Park Section 1
14.00Branksome Park - Broadstone Wessex Section 1
14.00Braeside - Boscombe Cliff Section 1
14.00Poole Park B - Bournemouth Section 2
14.00West Moors - Wimborne Section 2
14.00New Milton - Swanmore Section 2
14.00Argyll - Moordown Section 2
14.00Richmond Park - Lymington Section 2