League Manager
Leagues
Premier Division
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Under 12
Under 13
Under 14
Under 16
Teams
Fixtures
Results
Results
28 April 13
14.15
Minchenden B
37
-
40
Troy A
Premier Division
12.50
Oakwood A
49
-
38
Poly A
Premier Division
11.25
Cumberland A
65
-
38
Old Fincunians A
Premier Division
10.00
Inglis A
52
-
65
Palmers Green A
Premier Division
11.25
Minchenden C
15
-
47
Hyde Park C
Division 1
10.00
Hyde Park A
43
-
22
Hyde Park B
Division 1
14.15
Oakwood B
36
-
34
Britannia Royals A
Division 1
12.50
Cumberland B
38
-
12
Cumberland C
Division 1
14.15
Sparks Sapphires A
45
-
26
Poly B
Division 2
12.50
Palmers Green B
40
-
21
Old Fincunians B
Division 2
11.25
Palmers Green C
34
-
30
Islington
Division 2
10.00
Asco A
47
-
36
Oakwood C
Division 2
14.15
Inglis B
49
-
22
Minchenden E
Division 3
12.50
Troy B
34
-
29
Minchenden D
Division 3
11.25
Old Fincunians C
18
-
38
Cumberland D
Division 3
10.00
Poly C
14
-
56
Sparks Sapphires B
Division 3
14.15
Palmers Green D
21
-
21
Sparks Sapphires C
Division 4
12.50
Southgate Olympic
51
-
53
Asco B
Division 4
11.25
Newington Warriors
-
WO
Weston Park
Division 4
10.00
Britannia Royals B
25
-
33
Monkfrith Panthers
Division 4
14.15
Revive
26
-
31
Palmers Green E
Division 5
12.50
Cumberland F
35
-
28
Oakwood D
Division 5
11.25
AP Saints
19
-
20
Monkfrith Pumas
Division 5
10.00
Cumberland E
46
-
14
Old Fincunians D
Division 5
21 April 13
14.15
Old Fincunians A
26
-
25
Oakwood A
Premier Division
11.25
Palmers Green A
35
-
57
Cumberland A
Premier Division
12.50
Troy A
62
-
32
Inglis A
Premier Division
10.00
Poly A
39
-
37
Minchenden B
Premier Division
14.15
Cumberland C
6
-
57
Hyde Park A
Division 1
10.00
Britannia Royals A
43
-
41
Cumberland B
Division 1
11.25
Hyde Park C
36
-
27
Oakwood B
Division 1
12.50
Hyde Park B
42
-
24
Minchenden C
Division 1
14.15
Oakwood C
32
-
44
Palmers Green B
Division 2
12.50
Islington
28
-
52
Asco A
Division 2
11.25
Poly B
28
-
22
Palmers Green C
Division 2
10.00
Old Fincunians B
34
-
34
Sparks Sapphires A
Division 2
14.15
Sparks Sapphires B
37
-
24
Troy B
Division 3
12.50
Cumberland D
29
-
23
Poly C
Division 3
11.25
Minchenden E
32
-
41
Old Fincunians C
Division 3
10.00
Minchenden D
25
-
53
Inglis B
Division 3
14.15
Monkfrith Panthers
34
-
24
Southgate Olympic
Division 4
12.50
Weston Park
25
-
21
Britannia Royals B
Division 4
10.00
Asco B
53
-
29
Palmers Green D
Division 4
11.25
Sparks Sapphires C
WO
-
Newington Warriors
Division 4
14.15
Old Fincunians D
24
-
36
Cumberland F
Division 5
12.50
Monkfrith Pumas
12
-
34
Cumberland E
Division 5
11.25
Palmers Green E
24
-
43
AP Saints
Division 5
10.00
Oakwood D
30
-
12
Revive
Division 5
12.50
AP Saints U14
WO
-
Troy U14
Under 14
12.50
Turnford U14
56
-
10
Cumberland U14
Under 14