Harlington Netball League 2016-17
Leagues
Premier
Division 1
Division 2
Division 3
Division 3 - Round 2
Division 4
Teams
Fixtures
Results
Results
16 February 17
19.30
IKB7
-
WO
Blaze Lightning
Division 2
20.45
Pink Ladies Lightning
18
-
32
Teddington Thunder
Division 2
15 February 17
19.30
Breakaways
32
-
38
Phoenix
Premier
20.45
Grasshoppers A
27
-
26
Charville Bennetts
Premier
19.30
Pink Ladies Storm
38
-
65
Blaze Thunder
Division 1
20.45
Diamonds
34
-
31
LNC Blues
Division 1
14 February 17
19.30
LNC Cyan
22
-
25
MiII Monkeys
Division 4
20.45
Sunbury Leavers
-
15
Emeralds
Division 4
13 February 17
19.30
Kingfishers
20
-
35
Chasers
Division 3 - Round 2
20.45
N7
9
-
37
Royal Troopers
Division 3 - Round 2
9 February 17
19.30
Pink Ladies Lightning
27
-
27
Brunel
Division 2
20.45
IKB7
38
-
28
Breezers
Division 2
8 February 17
19.30
Grasshoppers B
24
-
39
Grasshoppers A
Premier
20.45
Phoenix
54
-
27
Saints
Premier
19.30
LNC Blues
43
-
47
Burns
Division 1
20.45
Grasshoppers C
35
-
31
Pink Ladies Storm
Division 1
7 February 17
20.45
Diamonds
42
-
69
Pink Ladies Storm
Division 1
19.30
MiII Monkeys
16
-
56
Sunbury Leavers
Division 4
20.45
Pink Ladies Thunder
19
-
36
Blaze Hurricanes
Division 4
2 February 17
19.30
Blaze Lightning
36
-
27
IKB7
Division 2
20.45
Brunel
13
-
40
Teddington Thunder
Division 2
1 February 17
19.30
Phoenix
32
-
38
Grasshoppers A
Premier
20.45
Breakaways
34
-
30
Charville Bennetts
Premier
20.45
Burns
28
-
26
Grasshoppers C
Division 1
19.30
LNC Blues
20
-
32
Pink Ladies Storm
Division 1
30 January 17
19.30
Chasers
24
-
35
Royal Troopers
Division 3 - Round 2
20.45
Kingfishers
20
-
24
Blaze Infernos
Division 3 - Round 2
26 January 17
19.30
Brunel
19
-
47
IKB7
Division 2
20.45
Pink Ladies Lightning
19
-
18
Breezers
Division 2
25 January 17
19.30
Grasshoppers B
41
-
33
Phoenix
Premier
20.45
Grasshoppers A
WO
-
Saints
Premier
19.30
Pink Ladies Storm
28
-
51
Blaze Thunder
Division 1
20.45
Diamonds
28
-
43
LNC Blues
Division 1
24 January 17
19.30
Sunbury Leavers
42
-
13
LNC Cyan
Division 4
20.45
Pink Ladies Thunder
17
-
18
Emeralds
Division 4
23 January 17
19.30
Blaze Infernos
36
-
39
N7
Division 3 - Round 2
19.30
Royal Troopers
29
-
23
Kingfishers
Division 3 - Round 2
20.45
St Joseph's
17
-
39
Hustlers
Division 3 - Round 2
20.45
Dark Planets
50
-
44
Fusion
Division 3 - Round 2
19 January 17
19.30
Blaze Lightning
46
-
23
Brunel
Division 2
20.45
IKB7
22
-
34
Teddington Thunder
Division 2
18 January 17
19.30
Grasshoppers A
45
-
34
Grasshoppers B
Premier
20.45
Breakaways
54
-
35
Saints
Premier
19.30
Blaze Thunder
51
-
26
Burns
Division 1
20.45
Grasshoppers C
46
-
25
Pink Ladies Storm
Division 1
17 January 17
19.30
Emeralds
16
-
38
Blaze Hurricanes
Division 4
20.45
LNC Cyan
27
-
9
Pink Ladies Thunder
Division 4
16 January 17
19.30
Fusion
23
-
46
St Joseph's
Division 3 - Round 2
19.30
Hustlers
30
-
32
Dark Planets
Division 3 - Round 2
20.45
N7
28
-
19
Kingfishers
Division 3 - Round 2