Spalding - Winter 2016-17
Leagues
Afternoon Division 1
Afternoon Division 2
Afternoon Division 3
Afternoon Division 4
Morning League Division 1
Morning League Division 2
Morning League Division 3
Early Evening Division 1
Early Evening Division 2
Early Evening Division 3
Ladies League
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Ladies League
Teatime Thursday 16.20
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Teatime Thursday 16.20
Teams
Fixtures
Results
Results
15 February 17
18.30
Pebbles
14 (2)
-
13 (0)
Turnarounds
Early Evening Division 1
18.30
Toffees
14 (2)
-
7 (0)
Crackerjacks
Early Evening Division 1
18.30
Orchids
13 (0)
-
15 (2)
Strollers
Early Evening Division 1
18.30
The Chicks
27 (2)
-
9 (0)
Harriers
Early Evening Division 1
12.10
Cambs
14 (0)
-
18 (2)
Suffolk
Lunchtime
12.10
Norfolk
8 (0)
-
15 (2)
Surrey
Lunchtime
12.10
Notts
15 (2)
-
9 (0)
Middlesex
Lunchtime
12.10
Berks
12 (2)
-
8 (0)
Lincs
Lunchtime
14 February 17
14.15
P O'Brien
19 (2)
-
6 (0)
J Hicks
Ladies League
14.15
V Elms
11 (0)
-
14 (2)
L Drawbridge
Ladies League
14.15
J Horner
9 (0)
-
20 (2)
B Deaton
Ladies League
14.15
B Hurst
10 (0)
-
20 (2)
A Cooper
Ladies League
14.15
J Jackson
5 (0)
-
22 (2)
M Belding
Ladies League
14.15
J Sinclair
21 (2)
-
6 (0)
B Windsor
Ladies League
13 February 17
14.15
Joggers
9 (0)
-
20 (2)
Orchids
Afternoon Division 2
14.15
Yellow Bellies
8 (0)
-
15 (2)
Chestnuts
Afternoon Division 2
14.15
Townies
7 (0)
-
18 (2)
Nuborn
Afternoon Division 2
14.15
Abbies
8 (0)
-
14 (2)
Catch Ups
Afternoon Division 2
14.15
Puffins
16 (2)
-
9 (0)
Midges
Afternoon Division 2
10.00
Hounddogs
14 (0)
-
15 (2)
Lurchers
Morning League Division 1
10.00
Pommies
1 (0)
-
25 (2)
Barneys
Morning League Division 1
10.00
Aghans
16 (2)
-
14 (0)
The Leaves
Morning League Division 1
10.00
Whippets
11 (0)
-
13 (2)
Scotties
Morning League Division 1
10.00
Mongrels
17 (2)
-
3 (0)
Terriers
Morning League Division 1
10.00
Chihuahuas
13 (2)
-
12 (0)
Westies
Morning League Division 1
10 February 17
14.15
GUS
14 (0)
-
15 (2)
Fuchsia
Afternoon Division 1
14.15
Bowl Its
14 (2)
-
12 (0)
Niblicks
Afternoon Division 1
14.15
Algeorge
12 (2)
-
11 (0)
Triads
Afternoon Division 1
14.15
Comedians
11 (0)
-
13 (2)
Priories
Afternoon Division 1
14.15
Dualcarriage
15 (2)
-
11 (0)
Pennies
Afternoon Division 1
14.15
Loners
13 (1)
-
13 (1)
Swallows Court
Afternoon Division 1
18.30
Blackbirds
10 (0)
-
15 (2)
Contenders
Early Evening Division 2
18.30
The Firing Squad
14 (2)
-
5 (0)
National Velvet
Early Evening Division 2
18.30
GOS Poachers
10 (0)
-
26 (2)
The Bowling Stones
Early Evening Division 2
18.30
White Tigers
23 (2)
-
7 (0)
Black Beauty
Early Evening Division 2
9 February 17
14.15
Little Johns
5 (2)
-
0 (0)
Shires
Afternoon Division 3
14.15
The Afternoon Trucker
9 (0)
-
12 (2)
Diamonds
Afternoon Division 3
14.15
Harriers
13 (2)
-
12 (0)
Herewards
Afternoon Division 3
14.15
Last Gasp
6 (0)
-
12 (2)
Wallabies
Afternoon Division 3
14.15
Wise Owls
6 (0)
-
16 (2)
Postland
Afternoon Division 3
10.00
Bassetts
7 (0)
-
12 (2)
Foxhounds
Morning League Division 3
10.00
Pointers
10 (0)
-
11 (2)
Corgis
Morning League Division 3
10.00
Terriers2
13 (0)
-
16 (2)
Beagles
Morning League Division 3
10.00
Frisbys
12 (2)
-
10 (0)
Spinone
Morning League Division 3
10.00
Yorkies
25 (2)
-
4 (0)
If Only
Morning League Division 3
16.20
Kestrels
13 (0)
-
19 (2)
Goldfinches
Teatime Thursday 16.20
16.20
Woodpeckers
12 (0)
-
15 (2)
Puffins
Teatime Thursday 16.20
16.20
Woodcutters
14 (1)
-
14 (1)
Nightingales
Teatime Thursday 16.20
16.20
Robins
8 (0)
-
15 (2)
Swallows
Teatime Thursday 16.20
16.20
Crows
8 (0)
-
12 (2)
Swifts
Teatime Thursday 16.20