Spalding - Winter 2016-17
Leagues
Afternoon Division 1
Afternoon Division 2
Afternoon Division 3
Afternoon Division 4
Morning League Division 1
Morning League Division 2
Morning League Division 3
Early Evening Division 1
Early Evening Division 2
Early Evening Division 3
Ladies League
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Ladies League
Teatime Thursday 16.20
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Teatime Thursday 16.20
Teams
Fixtures
Results
Results
22 February 17
10.00
Great Danes
6 (0)
-
18 (2)
Spaniels
Morning League Division 2
10.00
Alsatians
8 (0)
-
9 (2)
Maltese
Morning League Division 2
10.00
Springers
5 (2)
-
0 (0)
Pomeranian
Morning League Division 2
12.10
Lincs
16 (2)
-
6 (0)
Norfolk
Lunchtime
12.10
Pompey Boys
5 (0)
-
16 (2)
Middlesex
Lunchtime
12.10
Berks
18 (2)
-
16 (0)
Suffolk
Lunchtime
12.10
Surrey
7 (0)
-
18 (2)
Notts
Lunchtime
21 February 17
14.15
M Belding
10 (0)
-
15 (2)
P O'Brien
Ladies League
14.15
B Windsor
22 (2)
-
11 (0)
B Hurst
Ladies League
14.15
A Cooper
8 (0)
-
14 (2)
J Jackson
Ladies League
14.15
J Hicks
21 (2)
-
2 (0)
J Sinclair
Ladies League
14.15
L Drawbridge
13 (0)
-
18 (2)
J Horner
Ladies League
14.15
B Deaton
15 (2)
-
7 (0)
V Elms
Ladies League
20 February 17
14.15
Yellow Bellies
8 (0)
-
15 (2)
Nuborn
Afternoon Division 2
14.15
Joggers
7 (0)
-
27 (2)
Midges
Afternoon Division 2
14.15
Chestnuts
7 (0)
-
12 (2)
Abbies
Afternoon Division 2
14.15
Orchids
13 (2)
-
10 (0)
Townies
Afternoon Division 2
14.15
Catch Ups
8 (0)
-
10 (2)
Puffins
Afternoon Division 2
19 February 17
10.00
Canberras
16 (2)
-
7 (0)
Concorde
Sunday Morning 10.00
10.00
Dakotas
17 (2)
-
12 (0)
Cessnas
Sunday Morning 10.00
10.00
Spitfires
8 (0)
-
13 (2)
Blenheims
Sunday Morning 10.00
10.00
Swifts
15 (2)
-
5 (0)
Lysanders
Sunday Morning 10.00
10.00
Lincolns
9 (0)
-
15 (2)
Tridents
Sunday Morning 10.00
10.00
Midges
19 (2)
-
7 (0)
Hurricanes
Sunday Morning 10.00
17 February 17
18.30
National Velvet
17 (2)
-
14 (0)
GOS Poachers
Early Evening Division 2
18.30
The Bowling Stones
24 (2)
-
7 (0)
White Tigers
Early Evening Division 2
18.30
The Firing Squad
22 (2)
-
3 (0)
Contenders
Early Evening Division 2
18.30
Acorns
18 (2)
-
15 (0)
Blackbirds
Early Evening Division 2
16 February 17
18.30
Univeginators
19 (2)
-
6 (0)
Mixtures
Early Evening Division 3
18.30
Anything Goes
7 (0)
-
22 (2)
The Imps
Early Evening Division 3
18.30
If Only
22 (2)
-
8 (0)
The Hopefuls
Early Evening Division 3
18.30
Incredibowls
14 (2)
-
10 (0)
Crowland Magpies
Early Evening Division 3
18.30
Beeteam
16 (2)
-
13 (0)
Swifts
Early Evening Division 3
16.20
Puffins
18 (2)
-
7 (0)
Robins
Teatime Thursday 16.20
16.20
Swallows
4 (0)
-
18 (2)
Crows
Teatime Thursday 16.20
16.20
Nightingales
14 (2)
-
11 (0)
Swifts
Teatime Thursday 16.20
16.20
Kestrels
12 (0)
-
13 (2)
Woodpeckers
Teatime Thursday 16.20
16.20
Goldfinches
15 (2)
-
6 (0)
Woodcutters
Teatime Thursday 16.20
15 February 17
14.15
The Hopefuls
15 (2)
-
12 (0)
Matchmakers
Afternoon Division 4
14.15
Star
14 (2)
-
12 (0)
Quo Vadis
Afternoon Division 4
14.15
Triple X
12 (0)
-
15 (2)
Jackdaws
Afternoon Division 4
14.15
Red Five
4 (0)
-
17 (2)
Mat-adores
Afternoon Division 4
14.15
Brunnians
19 (2)
-
4 (0)
Willows
Afternoon Division 4
10.00
Spaniels
10 (0)
-
14 (2)
Springers
Morning League Division 2
10.00
Pomeranian
6 (0)
-
17 (2)
Cavaliers
Morning League Division 2
10.00
Great Danes
4 (0)
-
15 (2)
Labradors
Morning League Division 2
10.00
Midges
9 (0)
-
18 (2)
Maltese
Morning League Division 2
10.00
The Truckers
12 (2)
-
11 (0)
Alsatians
Morning League Division 2
18.30
S & C
13 (2)
-
11 (0)
Ladybirds
Early Evening Division 1
18.30
Pintas
30 (2)
-
5 (0)
Flinders
Early Evening Division 1