Spalding - Winter 2016-17
Leagues
Afternoon Division 1
Afternoon Division 2
Afternoon Division 3
Afternoon Division 4
Morning League Division 1
Morning League Division 2
Morning League Division 3
Early Evening Division 1
Early Evening Division 2
Early Evening Division 3
Ladies League
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Ladies League
Teatime Thursday 16.20
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Teatime Thursday 16.20
Teams
Fixtures
Results
Results
3 March 17
14.15
Priories
13 (0)
-
15 (2)
GUS
Afternoon Division 1
14.15
Dualcarriage
13 (1)
-
13 (1)
Loners
Afternoon Division 1
18.30
Acorns
14 (2)
-
10 (0)
The Firing Squad
Early Evening Division 2
18.30
Blackbirds
8 (0)
-
13 (2)
Black Beauty
Early Evening Division 2
18.30
National Velvet
14 (0)
-
15 (2)
The Bowling Stones
Early Evening Division 2
18.30
GOS Poachers
4 (0)
-
28 (2)
White Tigers
Early Evening Division 2
2 March 17
14.15
Wise Owls
18 (2)
-
14 (0)
Little Johns
Afternoon Division 3
14.15
Harriers
8 (0)
-
9 (2)
Deepings
Afternoon Division 3
14.15
Diamonds
10 (0)
-
15 (2)
Last Gasp
Afternoon Division 3
14.15
Herewards
5 (0)
-
14 (2)
Shires
Afternoon Division 3
14.15
Postland
33 (2)
-
8 (0)
The Afternoon Trucker
Afternoon Division 3
10.00
Greyhounds
7 (0)
-
15 (2)
Frisbys
Morning League Division 3
10.00
If Only
9 (0)
-
27 (2)
Foxhounds
Morning League Division 3
10.00
Bassetts
17 (2)
-
7 (0)
Spinone
Morning League Division 3
10.00
Corgis
4 (0)
-
19 (2)
Beagles
Morning League Division 3
10.00
Terriers2
14 (2)
-
5 (0)
Pointers
Morning League Division 3
18.30
Crowland Magpies
10 (1)
-
10 (1)
Mixtures
Early Evening Division 3
18.30
Univeginators
21 (2)
-
9 (0)
Incredibowls
Early Evening Division 3
18.30
Anything Goes
11 (2)
-
10 (0)
The Hopefuls
Early Evening Division 3
18.30
Pegasus
17 (2)
-
9 (0)
If Only
Early Evening Division 3
18.30
Swifts
12 (0)
-
13 (2)
The Imps
Early Evening Division 3
16.20
Woodcutters
7 (0)
-
16 (2)
Swifts
Teatime Thursday 16.20
16.20
Robins
13 (1)
-
13 (1)
Nightingales
Teatime Thursday 16.20
16.20
Woodpeckers
15 (0)
-
17 (2)
Goldfinches
Teatime Thursday 16.20
16.20
Kestrels
11 (0)
-
14 (2)
Swallows
Teatime Thursday 16.20
16.20
Crows
10 (0)
-
12 (2)
Puffins
Teatime Thursday 16.20
1 March 17
14.15
Matchmakers
5 (0)
-
24 (2)
Willows
Afternoon Division 4
14.15
Mat-adores
10 (1)
-
10 (1)
Triple X
Afternoon Division 4
14.15
Quo Vadis
1 (0)
-
26 (2)
Brunnians
Afternoon Division 4
14.15
Star
3 (0)
-
17 (2)
The Hopefuls
Afternoon Division 4
14.15
Red Five
20 (2)
-
7 (0)
Jackdaws
Afternoon Division 4
10.00
Alsatians
9 (0)
-
10 (2)
Labradors
Morning League Division 2
10.00
The Truckers
16 (2)
-
12 (0)
Great Danes
Morning League Division 2
10.00
Cavaliers
10 (1)
-
10 (1)
Spaniels
Morning League Division 2
10.00
Maltese
11 (2)
-
10 (0)
Springers
Morning League Division 2
10.00
Midges
19 (2)
-
7 (0)
Pomeranian
Morning League Division 2
18.30
The Chicks
23 (2)
-
3 (0)
Pintas
Early Evening Division 1
18.30
Ladybirds
5 (0)
-
21 (2)
Toffees
Early Evening Division 1
18.30
Strollers
10 (0)
-
23 (2)
Turnarounds
Early Evening Division 1
18.30
Orchids
12 (0)
-
13 (2)
S & C
Early Evening Division 1
18.30
Flinders
12 (0)
-
20 (2)
Harriers
Early Evening Division 1
18.30
Crackerjacks
5 (0)
-
28 (2)
Pebbles
Early Evening Division 1
12.10
Surrey
11 (0)
-
12 (2)
Pompey Boys
Lunchtime
12.10
Norfolk
12 (2)
-
9 (0)
Cambs
Lunchtime
12.10
Notts
16 (2)
-
7 (0)
Lincs
Lunchtime
12.10
Middlesex
8 (1)
-
8 (1)
Berks
Lunchtime
28 February 17
14.15
B Windsor
18 (2)
-
10 (0)
J Jackson
Ladies League
14.15
V Elms
15 (2)
-
5 (0)
J Horner
Ladies League
14.15
P O'Brien
16 (2)
-
5 (0)
J Sinclair
Ladies League
14.15
B Hurst
9 (0)
-
17 (2)
J Hicks
Ladies League