Spalding - Winter 2016-17
Leagues
Afternoon Division 1
Afternoon Division 2
Afternoon Division 3
Afternoon Division 4
Morning League Division 1
Morning League Division 2
Morning League Division 3
Early Evening Division 1
Early Evening Division 2
Early Evening Division 3
Ladies League
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Ladies League
Teatime Thursday 16.20
Lunchtime
Sunday Morning 10.00
Teatime Thursday 16.20
Teams
Fixtures
Results
Results
14 March 17
14.15
B Hurst
11 (2)
-
7 (0)
J Jackson
Ladies League
14.15
J Horner
11 (1)
-
11 (1)
J Hicks
Ladies League
14.15
V Elms
5 (0)
-
14 (2)
M Belding
Ladies League
14.15
L Drawbridge
22 (2)
-
5 (0)
P O'Brien
Ladies League
14.15
J Sinclair
7 (0)
-
23 (2)
B Deaton
Ladies League
14.15
B Windsor
17 (2)
-
12 (0)
A Cooper
Ladies League
13 March 17
14.15
Catch Ups
16 (2)
-
6 (0)
Nuborn
Afternoon Division 2
14.15
Joggers
14 (2)
-
7 (0)
Puffins
Afternoon Division 2
14.15
Orchids
11 (0)
-
14 (2)
Midges
Afternoon Division 2
14.15
Chestnuts
16 (2)
-
9 (0)
Townies
Afternoon Division 2
14.15
Yellow Bellies
15 (2)
-
10 (0)
Abbies
Afternoon Division 2
10.00
Barneys
22 (2)
-
10 (0)
Chihuahuas
Morning League Division 1
10.00
Whippets
12 (0)
-
13 (2)
Westies
Morning League Division 1
10.00
Terriers
5 (0)
-
16 (2)
Pommies
Morning League Division 1
10.00
Aghans
12 (2)
-
11 (0)
Hounddogs
Morning League Division 1
10.00
Scotties
24 (2)
-
9 (0)
Mongrels
Morning League Division 1
10.00
The Leaves
5 (0)
-
20 (2)
Lurchers
Morning League Division 1
12 March 17
10.00
Hurricanes
8 (0)
-
10 (2)
Lysanders
Sunday Morning 10.00
10.00
Spitfires
6 (0)
-
12 (2)
Canberras
Sunday Morning 10.00
10.00
Swifts
8 (0)
-
13 (2)
Midges
Sunday Morning 10.00
10.00
Cessnas
24 (2)
-
5 (0)
Tridents
Sunday Morning 10.00
10.00
Lincolns
14 (2)
-
13 (0)
Concorde
Sunday Morning 10.00
10.00
Dakotas
22 (2)
-
8 (0)
Blenheims
Sunday Morning 10.00
10 March 17
14.15
Comedians
10 (2)
-
9 (0)
Niblicks
Afternoon Division 1
14.15
Algeorge
9 (1)
-
9 (1)
Dualcarriage
Afternoon Division 1
14.15
Fuchsia
14 (0)
-
17 (2)
Priories
Afternoon Division 1
14.15
GUS
13 (2)
-
10 (0)
Pennies
Afternoon Division 1
14.15
Triads
12 (0)
-
14 (2)
Swallows Court
Afternoon Division 1
14.15
Loners
15 (2)
-
9 (0)
Bowl Its
Afternoon Division 1
18.30
National Velvet
20 (2)
-
13 (0)
Blackbirds
Early Evening Division 2
18.30
Acorns
20 (2)
-
9 (0)
Black Beauty
Early Evening Division 2
18.30
The Firing Squad
13 (2)
-
10 (0)
GOS Poachers
Early Evening Division 2
18.30
The Bowling Stones
28 (2)
-
9 (0)
Contenders
Early Evening Division 2
9 March 17
14.15
Deepings
14 (2)
-
7 (0)
The Afternoon Trucker
Afternoon Division 3
14.15
Last Gasp
5 (0)
-
21 (2)
Herewards
Afternoon Division 3
14.15
Wallabies
22 (2)
-
9 (0)
Wise Owls
Afternoon Division 3
14.15
Postland
12 (1)
-
12 (1)
Little Johns
Afternoon Division 3
14.15
Shires
7 (0)
-
10 (2)
Harriers
Afternoon Division 3
10.00
Yorkies
17 (2)
-
8 (0)
Beagles
Morning League Division 3
10.00
Terriers2
18 (2)
-
6 (0)
Bassetts
Morning League Division 3
10.00
Pointers
22 (2)
-
5 (0)
Frisbys
Morning League Division 3
10.00
Spinone
8 (0)
-
15 (2)
Foxhounds
Morning League Division 3
10.00
Corgis
18 (2)
-
12 (0)
Greyhounds
Morning League Division 3
18.30
The Hopefuls
12 (2)
-
11 (0)
The Imps
Early Evening Division 3
18.30
Beeteam
10 (0)
-
11 (2)
Mixtures
Early Evening Division 3
18.30
Incredibowls
14 (2)
-
13 (0)
If Only
Early Evening Division 3
18.30
Univeginators
12 (0)
-
21 (2)
Anything Goes
Early Evening Division 3
18.30
Crowland Magpies
16 (0)
-
17 (2)
Pegasus
Early Evening Division 3
16.20
Swifts
9 (0)
-
17 (2)
Kestrels
Teatime Thursday 16.20
16.20
Puffins
13 (2)
-
12 (0)
Woodcutters
Teatime Thursday 16.20