Wednesday 2pm Open Triples

NamePWDLSFSASDPts
Level Three 110023.05.0 182
Yeadoners 110012.07.0 52
Riley 110014.011.0 32
Wes's Warriors 110014.011.0 32
Wednesdayites 110015.014.0 12
D Matthews 101015.015.0---1
K Potter 101015.015.0---1
M Milburn 100114.015.0- 10
D Rowe 100111.014.0- 30
T.S.O.A. 100111.014.0- 30
Z Roberts 10017.012.0- 50
J Costello 10015.023.0- 180

Fixtures

27 September 17
14.00T.S.O.A. - D Rowe Rink 5
14.00Yeadoners - D Matthews Rink 6
14.00Wes's Warriors - J Costello Rink 4
14.00Wednesdayites - Riley Rink 7
14.00Level Three - Z Roberts Rink 2
14.00K Potter - M Milburn Rink 3
4 October 17
14.00Level Three - D Matthews Rink 7
14.00Z Roberts - D Rowe Rink 6
14.00Riley - K Potter Rink 4
14.00Wes's Warriors - Yeadoners Rink 5
14.00T.S.O.A. - Wednesdayites Rink 3
14.00M Milburn - J Costello Rink 2
11 October 17
14.00D Matthews - Riley Rink 3
14.00K Potter - T.S.O.A. Rink 7
14.00D Rowe - Level Three Rink 6
14.00J Costello - Z Roberts Rink 5
14.00M Milburn - Wes's Warriors Rink 2
14.00Yeadoners - Wednesdayites Rink 4
18 October 17
14.00Z Roberts - T.S.O.A. Rink 3
14.00Riley - J Costello Rink 6
14.00D Matthews - D Rowe Rink 4
14.00Yeadoners - M Milburn Rink 7
14.00Wednesdayites - Level Three Rink 5
14.00Wes's Warriors - K Potter Rink 2
1 November 17
14.00Wes's Warriors - D Matthews Rink 3
14.00J Costello - Wednesdayites Rink 2
14.00T.S.O.A. - Yeadoners Rink 7
14.00K Potter - Z Roberts Rink 6
14.00D Rowe - M Milburn Rink 5
14.00Level Three - Riley Rink 4
8 November 17
14.00Wednesdayites - Z Roberts Rink 7
14.00T.S.O.A. - Wes's Warriors Rink 6
14.00K Potter - J Costello Rink 3
14.00M Milburn - D Matthews Rink 4
14.00Riley - D Rowe Rink 5
14.00Yeadoners - Level Three Rink 2
15 November 17
14.00Z Roberts - M Milburn Rink 6
14.00D Rowe - K Potter Rink 2
14.00J Costello - Yeadoners Rink 7
14.00Level Three - T.S.O.A. Rink 4
14.00D Matthews - Wednesdayites Rink 5
14.00Wes's Warriors - Riley Rink 3
29 November 17
14.00Level Three - Wes's Warriors Rink 5
14.00Wednesdayites - K Potter Rink 6
14.00D Matthews - Z Roberts Rink 2
14.00D Rowe - Yeadoners Rink 3
14.00Riley - M Milburn Rink 7
14.00T.S.O.A. - J Costello Rink 4
6 December 17
14.00Wednesdayites - D Rowe Rink 3
14.00Z Roberts - Wes's Warriors Rink 4
14.00M Milburn - T.S.O.A. Rink 5
14.00J Costello - D Matthews Rink 6
14.00K Potter - Level Three Rink 7
14.00Yeadoners - Riley Rink 2
13 December 17
14.00Wes's Warriors - Wednesdayites Rink 2
14.00Riley - Z Roberts Rink 7
14.00T.S.O.A. - D Matthews Rink 6
14.00K Potter - Yeadoners Rink 5
14.00D Rowe - J Costello Rink 4
14.00M Milburn - Level Three Rink 3

Results

20 September 17
Riley 14 - 11T.S.O.A.
J Costello 5 - 23Level Three
Z Roberts 7 - 12Yeadoners
D Matthews 15 - 15K Potter
M Milburn 14 - 15Wednesdayites
D Rowe 11 - 14Wes's Warriors