North London Netball - Winter 2019-20
Leagues
Premier Division
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
Division 7 (U16)
Division 7 Top Half
Division 7 Bottom Half
Division 8 (U14)
Division 8 Second Half
Division 9 (U13)
Division 10 (U12)
Teams
Fixtures
Results
Results
5 October 19
14.15
Cumberland F
59
-
24
Sparks B
Division 4
11.25
Weston Park
46
-
14
Oakwood D
Division 4
12.50
Britannia Royals B
38
-
41
Old Fincunians D
Division 4
11.25
Cumberland I
35
-
62
Sparks D
Division 5
10.00
Britannia Royals C
22
-
27
Palmers Green D
Division 5
14.15
G2W
12
-
27
Cumberland H
Division 5
12.50
Cumberland G
27
-
48
AP Saints C
Division 5
09.00
Monkfrith Panthers
28
-
9
Minchenden E
Division 6
09.00
Cumberland Gold
16
-
42
Sparks E
Division 6
09.00
Newington Warriors
19
-
16
Old Fincunians E
Division 6
11.25
Hyde Park A
56
-
35
Minchenden B
Premier Division
14.15
Troy A
48
-
28
Palmers Green A
Premier Division
10.00
Troy B
41
-
50
Cumberland A
Premier Division
12.50
Oakwood A
43
-
36
Cumberland B
Premier Division
12.50
AP Saints U16A
64
-
9
Oakwood U16B
Division 7 (U16)
14.15
Old Fincunians U16
42
-
10
Oakwood U16A
Division 7 (U16)
14.15
AP Saints U16B
23
-
36
Sparks U16
Division 7 (U16)
14.15
Minchenden U16
16
-
45
Cumberland U16
Division 7 (U16)
11.25
Oakwood U14
44
-
5
Old Fincunians U14
Division 8 (U14)
11.25
Sparks U14B FRIENDLY
-
WO
Sparks U14A
Division 8 (U14)
12.50
Asco U14
42
-
15
Cumberland U14
Division 8 (U14)
10.00
Oakwood U13
49
-
7
Palmers Green U13
Division 9 (U13)
10.00
Sparks U13
13
-
32
Cumberland U13
Division 9 (U13)
10.00
AP Saints U13
36
-
8
Old Fincunians U13
Division 9 (U13)
09.00
Oakwood U12B FRIENDLY
-
WO
Cumberland U12
Division 10 (U12)
09.00
Oakwood U12A
12
-
15
Sparks U12
Division 10 (U12)
09.00
AP Saints U12
38
-
1
Palmers Green U12
Division 10 (U12)
21 September 19
11.25
Poly B
31
-
42
Hyde Park B
Division 1
10.00
Palmers Green B
47
-
40
Inglis A
Division 1
14.15
Cumberland C
28
-
48
Poly A
Division 1
12.50
Old Fincunians A
40
-
29
Hyde Park C
Division 1
12.50
Oakwood B
45
-
28
Palmers Green C
Division 2
10.00
AP Saints A
48
-
20
Sparks A
Division 2
14.15
Crouch End Flyers
43
-
20
Cumberland D
Division 2
11.25
Old Fincunians B
36
-
41
Britannia Royals A
Division 2
12.50
Minchenden C
30
-
29
Asco
Division 3
14.15
Inglis B
34
-
30
Cumberland E
Division 3
11.25
Troy C
37
-
32
Old Fincunians C
Division 3
10.00
AP Saints B
25
-
33
Oakwood C
Division 3
10.00
Old Fincunians D
33
-
36
Cumberland F
Division 4
12.50
Oakwood D
14
-
45
Britannia Royals B
Division 4
11.25
Minchenden D
30
-
41
Weston Park
Division 4
14.15
Sparks B
35
-
25
Sparks C
Division 4
14.15
AP Saints C
55
-
21
Britannia Royals C
Division 5
12.50
Cumberland H
22
-
42
Cumberland G
Division 5
11.25
Sparks D
43
-
28
G2W
Division 5
10.00
Palmers Green D
40
-
18
Cumberland I
Division 5
09.00
Minchenden E
10
-
28
Newington Warriors
Division 6
09.00
Old Fincunians E
24
-
10
Cumberland Gold
Division 6
09.00
Sparks E
7
-
15
Palmers Green E
Division 6