Results

18 November 17
10.00Cumberland F31 - 36Cumberland EDivision 3
12.50Asco Sparks C6 - 55AP Saints ADivision 3
14.15Inglis B35 - 31Britannia Royals BDivision 3
11.25Minchenden C31 - 25Old Fincunians CDivision 3
11.25AP Saints B54 - 28Minchenden DDivision 4
12.50Asco Sparks E30 - 30Crouch End FlyersDivision 4
10.00Monkfrith Panthers28 - 39Palmers Green DDivision 4
14.15Oakwood D26 - 16Asco Sparks DDivision 4
14.15Troy C41 - 29Weston ParkDivision 5
12.50Britannia Royals C31 - 24Cumberland GDivision 5
10.00Newington Warriors13 - 48Minchenden EDivision 5
11.25Asco Sparks F14 - 27Old Fincunians DDivision 5
09.00Revive43 - 5Palmers Green EDivision 6
09.00AP Saints C27 - 15SouthgateDivision 6
09.00Cumberland I22 - 26Cumberland GoldDivision 6
09.00Cumberland H18 - 17Oakwood EDivision 6
12.50Poly A40 - 41Cumberland APremier Division
10.00Minchenden B32 - 36Hyde Park APremier Division
14.15Palmers Green A47 - 20Oakwood BPremier Division
11.25Troy A42 - 25Oakwood APremier Division
09.00Cumberland A U1213 - 11Palmers Green U12Under 12
09.00Cumberland B U121 - 34Asco Sparks U12Under 12
09.00Oakwood U1223 - 20AP Saints U12Under 12
14.15Oakwood U1318 - 34Cumberland U13Under 13
14.15Palmers Green U1330 - 12Old Fincunians U13Under 13
14.15AP Saints U1332 - 26Asco Sparks U13Under 13
10.00Oakwood U1428 - 26Asco Sparks U14Under 14
10.00Old Fincunians U1412 - 43AP Saints B U14Under 14
10.00AP Saints A U1442 - 15Cumberland U14Under 14
11.25Asco Sparks U16A54 - 10Asco Sparks U16BUnder 16
11.25Britannia U1617 - 23Old Fincunians U16Under 16
12.50AP Saints U16A62 - 16Oakwood U16Under 16
12.50AP Saints U16B26 - 35Turnford U16Under 16
11.25Cumberland U16  - WOTroy U16Under 16
4 November 17
14.15Hyde Park B49 - 35Old Fincunians ADivision 1
11.25Britannia Royals A47 - 34Inglis ADivision 1
10.00Asco Sparks A27 - 43Troy BDivision 1
12.50Cumberland B48 - 18Cumberland CDivision 1
14.15Palmers Green C28 - 35Cumberland DDivision 2
12.50Oakwood C19 - 39Hyde Park CDivision 2
10.00Palmers Green B41 - 41Asco Sparks BDivision 2
11.25Old Fincunians B24 - 24Poly BDivision 2
11.25Minchenden C35 - 23Cumberland FDivision 3
12.50AP Saints A35 - 30Inglis BDivision 3
14.15Cumberland E40 - 22Asco Sparks CDivision 3
10.00Old Fincunians C37 - 21Britannia Royals BDivision 3
14.15Oakwood D14 - 45AP Saints BDivision 4
11.25Crouch End Flyers74 - 10Monkfrith PanthersDivision 4
10.00Minchenden D49 - 25Asco Sparks EDivision 4
12.50Asco Sparks D25 - 25Palmers Green DDivision 4