Results

4 November 17
14.15Asco Sparks F13 - 50Troy CDivision 5
11.25Cumberland G16 - 33Newington WarriorsDivision 5
12.50Weston Park32 - 36Britannia Royals CDivision 5
10.00Old Fincunians D64 - 20Minchenden EDivision 5
09.00Palmers Green E4 - 30Oakwood EDivision 6
09.00Cumberland Gold24 - 11AP Saints CDivision 6
09.00Southgate10 - 24ReviveDivision 6
09.00Cumberland I21 - 11Cumberland HDivision 6
11.25Troy AWO -  Poly APremier Division
14.15Hyde Park A32 - 26Palmers Green APremier Division
12.50Cumberland A41 - 36Minchenden BPremier Division
10.00Oakwood A63 - 22Oakwood BPremier Division
09.00Cumberland B U123 - 10Palmers Green U12Under 12
09.00Cumberland A U129 - 15Oakwood U12Under 12
09.00Asco Sparks U1210 - 7AP Saints U12Under 12
12.50AP Saints U1347 - 1Palmers Green U13Under 13
12.50Oakwood U1337 - 5Old Fincunians U13Under 13
12.50Asco Sparks U139 - 52Cumberland U13Under 13
14.15AP Saints A U1442 - 16Old Fincunians U14Under 14
14.15Oakwood U1414 - 53AP Saints B U14Under 14
14.15Cumberland U1427 - 25Asco Sparks U14Under 14
11.25Oakwood U1624 - 30Cumberland U16Under 16
10.00Britannia U167 - 47Asco Sparks U16AUnder 16
10.00Turnford U1645 - 25AP Saints U16AUnder 16
11.25Troy U163 - 44Asco Sparks U16BUnder 16
10.00AP Saints U16B41 - 20Old Fincunians U16Under 16
21 October 17
11.25Troy B23 - 44Cumberland BDivision 1
14.15Asco Sparks A21 - 37Britannia Royals ADivision 1
10.00Inglis A25 - 38Hyde Park BDivision 1
12.50Cumberland C23 - 38Old Fincunians ADivision 1
12.50Poly B38 - 32Palmers Green BDivision 2
14.15Hyde Park C28 - 33Asco Sparks BDivision 2
11.25Cumberland D29 - 20Oakwood CDivision 2
10.00Palmers Green C32 - 38Old Fincunians BDivision 2
10.00Asco Sparks C24 - 28Old Fincunians CDivision 3
11.25Cumberland E16 - 34AP Saints ADivision 3
12.50Inglis B19 - 16Minchenden CDivision 3
14.15Britannia Royals B17 - 28Cumberland FDivision 3
11.25Asco Sparks E46 - 18Asco Sparks DDivision 4
14.15Minchenden D21 - 32Crouch End FlyersDivision 4
12.50Monkfrith Panthers14 - 38Oakwood DDivision 4
10.00Palmers Green D10 - 37AP Saints BDivision 4
12.50Britannia Royals C33 - 21Old Fincunians DDivision 5
10.00Weston Park40 - 26Cumberland GDivision 5
14.15Minchenden E4 - 43Troy CDivision 5
11.25Newington Warriors  - WOAsco Sparks FDivision 5
09.00Cumberland H26 - 24SouthgateDivision 6
09.00AP Saints C8 - 27ReviveDivision 6
09.00Oakwood E6 - 20Cumberland GoldDivision 6
09.00Palmers Green E4 - 33Cumberland IDivision 6