Middlesex County Netball League 2017-18
Leagues
Premier
Division 1
Division 2
Division 3
Teams
Fixtures
Results
Results
24 February 18
13.00
Minchenden
57
-
46
Oakwood A
Premier
11.30
Troy
43
-
36
Poly A
Premier
12.30
Actonians A
42
-
40
Hyde Park A
Division 1
11.00
Falcons
34
-
43
Poly B
Division 1
15.30
Grasshoppers A
51
-
41
Palmers Green
Division 1
09.30
Cumberland B
40
-
32
Oakwood B
Division 1
11.00
Poly C
27
-
29
Academy B
Division 2
12.30
Breezers
25
-
25
Blaze
Division 2
14.00
AP Saints
47
-
28
Old Fincunians
Division 2
09.30
Cumberland C
26
-
47
Hyde Park B
Division 2
14.00
Grasshoppers B
22
-
44
Actonians B
Division 3
12.30
Cumberland D
37
-
34
Bush
Division 3
11.00
Hyde Park C
48
-
30
Falcons Fire
Division 3
09.30
Cumberland E
30
-
18
Actonians C
Division 3
10 February 18
12.30
Hyde Park Purple
41
-
51
Troy
Premier
15.30
Charville Bennetts
47
-
35
Minchenden
Premier
14.30
Oakwood A
46
-
53
Cumberland A
Premier
11.30
Poly A
48
-
55
Academy A
Premier
11.00
Poly B
45
-
38
Palmers Green
Division 1
13.00
Actonians A
51
-
33
Cumberland B
Division 1
09.30
Oakwood B
25
-
46
Hyde Park A
Division 1
14.00
Falcons
41
-
38
Grasshoppers A
Division 1
14.00
Hyde Park B
42
-
20
Poly C
Division 2
12.30
Cumberland C
23
-
29
Blaze
Division 2
09.30
Academy B
30
-
54
Old Fincunians
Division 2
11.00
AP Saints
17
-
29
Breezers
Division 2
12.30
Actonians C
30
-
22
Cumberland D
Division 3
11.00
Actonians B
35
-
28
Falcons Fire
Division 3
14.00
Hyde Park C
37
-
35
Grasshoppers B
Division 3
09.30
Bush
35
-
33
Cumberland E
Division 3
27 January 18
14.30
Cumberland A
36
-
52
Academy A
Premier
12.30
Oakwood A
58
-
58
Poly A
Premier
11.30
Charville Bennetts
36
-
48
Hyde Park Purple
Premier
09.30
Minchenden
29
-
48
Troy
Premier
14.00
Actonians A
34
-
53
Grasshoppers A
Division 1
13.00
Palmers Green
19
-
52
Hyde Park A
Division 1
11.00
Oakwood B
33
-
34
Poly B
Division 1
15.30
Cumberland B
19
-
39
Falcons
Division 1
12.30
Poly C
26
-
34
Old Fincunians
Division 2
14.00
Cumberland C
12
-
48
AP Saints
Division 2
11.00
Blaze
32
-
55
Hyde Park B
Division 2
09.30
Academy B
49
-
28
Breezers
Division 2
14.00
Cumberland E
28
-
50
Hyde Park C
Division 3
12.30
Actonians B
27
-
24
Cumberland D
Division 3
11.00
Grasshoppers B
57
-
36
Bush
Division 3
09.30
Falcons Fire
34
-
29
Actonians C
Division 3
13 January 18
14.00
Oakwood A
41
-
60
Academy A
Premier
11.30
Charville Bennetts
26
-
44
Troy
Premier
12.30
Cumberland A
35
-
57
Poly A
Premier
14.30
Minchenden
46
-
60
Hyde Park Purple
Premier