Middlesex County Netball League 2017-18
Leagues
Premier
Division 1
Division 2
Division 3
Teams
Fixtures
Results
Results
13 January 18
15.30
Hyde Park A
27
-
30
Poly B
Division 1
13.00
Grasshoppers A
39
-
42
Cumberland B
Division 1
09.30
Falcons
21
-
46
Actonians A
Division 1
11.00
Oakwood B
44
-
45
Palmers Green
Division 1
14.00
Poly C
23
-
25
Breezers
Division 2
11.00
Blaze
26
-
36
AP Saints
Division 2
09.30
Hyde Park B
47
-
35
Old Fincunians
Division 2
12.30
Academy B
31
-
41
Cumberland C
Division 2
14.00
Actonians C
19
-
34
Actonians B
Division 3
12.30
Cumberland E
15
-
46
Grasshoppers B
Division 3
11.00
Bush
33
-
47
Hyde Park C
Division 3
09.30
Cumberland D
29
-
30
Falcons Fire
Division 3
6 January 18
11.30
Troy
48
-
32
Minchenden
Premier
14.30
Falcons
37
-
32
Cumberland B
Division 1
13.00
Hyde Park A
46
-
34
Palmers Green
Division 1
9 December 17
11.30
Troy
47
-
45
Academy A
Premier
14.30
Oakwood A
83
-
28
Charville Bennetts
Premier
15.30
Cumberland A
29
-
44
Hyde Park Purple
Premier
14.00
Minchenden
34
-
55
Poly A
Premier
13.00
Cumberland B
35
-
59
Hyde Park A
Division 1
12.30
Actonians A
35
-
45
Palmers Green
Division 1
11.00
Oakwood B
28
-
37
Falcons
Division 1
09.30
Poly B
42
-
36
Grasshoppers A
Division 1
14.00
Poly C
37
-
25
Cumberland C
Division 2
12.30
Old Fincunians
21
-
32
Breezers
Division 2
11.00
AP Saints
51
-
40
Hyde Park B
Division 2
09.30
Academy B
53
-
23
Blaze
Division 2
14.00
Bush
49
-
20
Actonians C
Division 3
12.30
Hyde Park C
36
-
41
Actonians B
Division 3
11.00
Cumberland E
26
-
30
Falcons Fire
Division 3
09.30
Cumberland D
43
-
38
Grasshoppers B
Division 3
25 November 17
14.00
Cumberland A
38
-
52
Minchenden
Premier
15.30
Oakwood A
53
-
40
Troy
Premier
12.30
Charville Bennetts
29
-
56
Academy A
Premier
11.30
Poly A
38
-
37
Hyde Park Purple
Premier
11.00
Cumberland B
36
-
29
Poly B
Division 1
13.00
Oakwood B
21
-
48
Actonians A
Division 1
14.30
Hyde Park A
39
-
26
Grasshoppers A
Division 1
09.30
Falcons
43
-
27
Palmers Green
Division 1
14.00
Breezers
24
-
57
Hyde Park B
Division 2
12.30
Cumberland C
33
-
42
Old Fincunians
Division 2
09.30
Blaze
51
-
35
Poly C
Division 2
11.00
AP Saints
35
-
18
Academy B
Division 2
14.00
Cumberland E
18
-
32
Cumberland D
Division 3
12.30
Actonians C
27
-
64
Hyde Park C
Division 3
11.00
Grasshoppers B
58
-
21
Falcons Fire
Division 3
09.30
Actonians B
39
-
39
Bush
Division 3
11 November 17
15.30
Minchenden
32
-
66
Academy A
Premier
11.00
Hyde Park Purple
46
-
38
Oakwood A
Premier
14.00
Cumberland A
37
-
52
Troy
Premier