League Manager
Leagues
Premier
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Teams
Fixtures
Results
Results
11 February 14
20.45
Sunbury Leavers
-
WO
LNC Cyan
Division 5
19.30
Emeralds
-
WO
Charville Green
Division 5
10 February 14
19.30
St Josephs
31
-
19
Taywood Ladies
Division 3
20.45
New Life Stars
29
-
33
Royal Troopers
Division 3
5 February 14
19.30
Saints
15
-
50
Harlington Tornados
Premier
19.30
Lions
40
-
14
Blaze Tornados
Premier
20.45
Pink Ladies Storm
44
-
36
Bush
Division 1
4 February 14
20.45
Charville Green
19
-
3
LNC Cyan
Division 5
20.45
Northfield Saints
6
-
21
Sunbury Leavers
Division 5
19.30
Emeralds
-
WO
Southall Discount Tyre
Division 5
19.30
Blaze Storm
19
-
21
Teddington Thunder B
Division 5
3 February 14
19.30
Falcons 3rds
23
-
20
New Life Stars
Division 3
20.45
IKB7
27
-
15
Hustlers
Division 3
19.30
N7
31
-
35
Charville Black
Division 4
30 January 14
20.45
LNC Blues
WO
-
Diamonds
Division 2
20.45
Breezers
37
-
59
Grasshoppers Vets
Division 2
19.30
Burns
18
-
31
Blaze Lightning
Division 2
19.30
Grasshoppers C
45
-
20
Pink Ladies Lightning
Division 2
28 January 14
20.45
Southall Discount Tyre
26
-
42
Charville Green
Division 5
19.30
Teddington Thunder B
26
-
30
Sunbury Leavers
Division 5
19.30
LNC Cyan
WO
-
Northfield Saints
Division 5
27 January 14
19.30
Taywood Ladies
22
-
32
Royal Troopers
Division 3
19.30
New Life Stars
36
-
15
Hustlers
Division 3
20.45
Mes Amis
23
-
14
Blaze Galaxy
Division 4
20.45
Teddington Thunder A
24
-
26
N7
Division 4
22 January 14
20.45
Grasshoppers A
40
-
36
Saints
Premier
20.45
Breakaways
21
-
25
Lions
Premier
19.30
Grasshoppers B
35
-
41
Pink Ladies Storm
Division 1
21 January 14
20.45
Charville Green
36
-
38
Sunbury Leavers
Division 5
19.30
Emeralds
20
-
38
Teddington Thunder B
Division 5
19.30
Blaze Storm
25
-
20
Northfield Saints
Division 5
20 January 14
19.30
Taywood Ladies
25
-
27
Falcons 3rds
Division 3
19.30
St Josephs
32
-
25
IKB7
Division 3
20.45
Pink Ladies Thunder
15
-
47
N7
Division 4
20.45
Mes Amis
23
-
28
Teddington Thunder A
Division 4
16 January 14
19.30
Grasshoppers Vets
34
-
20
LNC Blues
Division 2
19.30
Pink Ladies Lightning
7
-
12
Diamonds
Division 2
15 January 14
19.30
Charville Bennetts
50
-
15
Blaze Tornados
Premier
19.30
Breakaways
21
-
33
Harlington Tornados
Premier
20.45
OKI
40
-
26
Ladybirds
Division 1
20.45
Panthers
34
-
39
Bush
Division 1
14 January 14
19.30
Sunbury Leavers
37
-
27
Emeralds
Division 5
19.30
LNC Cyan
17
-
25
Southall Discount Tyre
Division 5
20.45
Northfield Saints
5
-
37
Charville Green
Division 5
13 January 14
20.45
Royal Troopers
22
-
22
Hustlers
Division 3
20.45
St Josephs
26
-
52
New Life Stars
Division 3
19.30
Blaze Galaxy
23
-
24
Charville Black
Division 4
19.30
Pink Ladies Thunder
9
-
32
Mes Amis
Division 4
9 January 14
20.45
Diamonds
25
-
21
Breezers
Division 2
20.45
Grasshoppers C
30
-
22
Burns
Division 2