League Manager
Leagues
Premier
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Teams
Fixtures
Results
Results
14 November 13
19.30
Blaze Lightning
37
-
10
Pink Ladies Lightning
Division 2
19.30
Diamonds
16
-
57
Grasshoppers C
Division 2
20.45
Grasshoppers Vets
45
-
37
Burns
Division 2
20.45
LNC Blues
36
-
32
Breezers
Division 2
13 November 13
20.45
Harlington Tornados
27
-
43
Charville Bennetts
Premier
20.45
Saints
21
-
34
Breakaways
Premier
19.30
Bush
29
-
62
OKI
Division 1
19.30
Pink Ladies Storm
48
-
33
Panthers
Division 1
12 November 13
20.45
Blaze Storm
17
-
20
LNC Cyan
Division 5
19.30
Teddington Thunder B
15
-
30
Charville Green
Division 5
19.30
Southall Discount Tyre
-
WO
Northfield Saints
Division 5
11 November 13
20.45
IKB7
20
-
29
New Life Stars
Division 3
20.45
Hustlers
25
-
16
Taywood Ladies
Division 3
19.30
N7
11
-
36
Mes Amis
Division 4
19.30
Pink Ladies Thunder
9
-
32
Blaze Galaxy
Division 4
7 November 13
20.45
Burns
29
-
27
Diamonds
Division 2
20.45
Breezers
35
-
49
Blaze Lightning
Division 2
19.30
Pink Ladies Lightning
19
-
49
Grasshoppers Vets
Division 2
19.30
Grasshoppers C
36
-
18
LNC Blues
Division 2
6 November 13
20.45
Breakaways
26
-
31
Grasshoppers A
Premier
20.45
Lions
30
-
18
Blaze Tornados
Premier
19.30
Panthers
25
-
38
Grasshoppers B
Division 1
5 November 13
19.30
Charville Green
56
-
9
Blaze Storm
Division 5
20.45
Northfield Saints
33
-
35
Emeralds
Division 5
20.45
Southall Discount Tyre
21
-
32
Teddington Thunder B
Division 5
4 November 13
19.30
New Life Stars
51
-
22
Royal Troopers
Division 3
19.30
Falcons 3rds
40
-
41
St Josephs
Division 3
20.45
Pink Ladies Thunder
8
-
35
Mes Amis
Division 4
20.45
Teddington Thunder A
43
-
26
Charville Black
Division 4
23 October 13
19.30
Saints
29
-
56
Harlington Tornados
Premier
19.30
Grasshoppers A
27
-
31
Charville Bennetts
Premier
20.45
Pink Ladies Storm
50
-
48
Bush
Division 1
20.45
Grasshoppers B
26
-
44
OKI
Division 1
22 October 13
19.30
Emeralds
41
-
36
Charville Green
Division 5
21 October 13
19.30
St Josephs
31
-
28
Taywood Ladies
Division 3
19.30
IKB7
27
-
20
Hustlers
Division 3
20.45
Charville Black
31
-
24
Mes Amis
Division 4
20.45
N7
18
-
30
Blaze Galaxy
Division 4
17 October 13
20.45
Diamonds
38
-
36
LNC Blues
Division 2
19.30
Grasshoppers Vets
50
-
30
Breezers
Division 2
19.30
Blaze Lightning
38
-
37
Burns
Division 2
20.45
Pink Ladies Lightning
28
-
38
Grasshoppers C
Division 2
16 October 13
19.30
Breakaways
18
-
23
Lions
Premier
19.30
Harlington Tornados
43
-
17
Blaze Tornados
Premier
15 October 13
20.45
Southall Discount Tyre
27
-
47
Charville Green
Division 5
19.30
Teddington Thunder B
WO
-
Sunbury Leavers
Division 5
19.30
LNC Cyan
18
-
28
Northfield Saints
Division 5
14 October 13
20.45
Falcons 3rds
19
-
41
New Life Stars
Division 3
20.45
Taywood Ladies
23
-
26
Royal Troopers
Division 3
19.30
Teddington Thunder A
46
-
28
Charville Black
Division 4