League Manager
Leagues
Premier
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Teams
Fixtures
Results
Results
9 January 14
19.30
Blaze Lightning
27
-
51
Grasshoppers Vets
Division 2
19.30
Pink Ladies Lightning
23
-
48
LNC Blues
Division 2
8 January 14
19.30
Charville Bennetts
51
-
31
Saints
Premier
19.30
Grasshoppers A
22
-
22
Lions
Premier
20.45
Bush
36
-
31
Ladybirds
Division 1
20.45
OKI
51
-
32
Pink Ladies Storm
Division 1
7 January 14
20.45
Charville Green
28
-
9
LNC Cyan
Division 5
20.45
Northfield Saints
WO
-
Sunbury Leavers
Division 5
19.30
Emeralds
-
WO
Southall Discount Tyre
Division 5
19.30
Blaze Storm
13
-
33
Teddington Thunder B
Division 5
6 January 14
19.30
Teddington Thunder A
18
-
2
Pink Ladies Thunder
Division 4
11 December 13
20.45
Saints
-
WO
Lions
Premier
20.45
Blaze Tornados
28
-
40
Breakaways
Premier
19.30
Ladybirds
39
-
39
Panthers
Division 1
10 December 13
20.45
Blaze Storm
25
-
31
Southall Discount Tyre
Division 5
19.30
Sunbury Leavers
44
-
9
LNC Cyan
Division 5
5 December 13
20.45
Burns
27
-
12
Pink Ladies Lightning
Division 2
19.30
LNC Blues
26
-
44
Blaze Lightning
Division 2
20.45
Grasshoppers Vets
67
-
14
Diamonds
Division 2
19.30
Breezers
32
-
41
Grasshoppers C
Division 2
4 December 13
20.45
Lions
38
-
32
Charville Bennetts
Premier
20.45
Harlington Tornados
28
-
19
Grasshoppers A
Premier
19.30
Bush
23
-
40
Grasshoppers B
Division 1
3 December 13
19.30
Sunbury Leavers
35
-
31
Blaze Storm
Division 5
19.30
LNC Cyan
17
-
36
Emeralds
Division 5
20.45
Teddington Thunder B
WO
-
Northfield Saints
Division 5
2 December 13
19.30
Falcons 3rds
30
-
28
IKB7
Division 3
20.45
Hustlers
-
WO
St Josephs
Division 3
28 November 13
20.45
Burns
26
-
47
LNC Blues
Division 2
20.45
Blaze Lightning
50
-
35
Diamonds
Division 2
19.30
Pink Ladies Lightning
23
-
25
Breezers
Division 2
19.30
Grasshoppers C
46
-
51
Grasshoppers Vets
Division 2
27 November 13
19.30
Blaze Tornados
44
-
65
Saints
Premier
19.30
Charville Bennetts
49
-
34
Breakaways
Premier
20.45
Ladybirds
32
-
44
Pink Ladies Storm
Division 1
20.45
OKI
39
-
22
Panthers
Division 1
26 November 13
19.30
Sunbury Leavers
-
WO
Southall Discount Tyre
Division 5
20.45
LNC Cyan
5
-
41
Teddington Thunder B
Division 5
20.45
Emeralds
-
WO
Blaze Storm
Division 5
25 November 13
19.30
IKB7
22
-
35
Royal Troopers
Division 3
19.30
New Life Stars
30
-
28
Taywood Ladies
Division 3
20.45
Charville Black
32
-
22
Mes Amis
Division 4
20.45
N7
22
-
32
Blaze Galaxy
Division 4
20 November 13
19.30
Lions
43
-
21
Harlington Tornados
Premier
19.30
Blaze Tornados
24
-
44
Grasshoppers A
Premier
20.45
Ladybirds
27
-
43
Grasshoppers B
Division 1
18 November 13
20.45
Hustlers
19
-
26
Falcons 3rds
Division 3
20.45
Royal Troopers
27
-
37
St Josephs
Division 3
19.30
Blaze Galaxy
20
-
33
Teddington Thunder A
Division 4
19.30
Charville Black
33
-
9
Pink Ladies Thunder
Division 4