Fixtures

24 November 18
13.30Woodford Warriors 4 - Leyton E 4 Division 12
23 March 19
10.30Leyton A - Essex Open B Indoor Court 1 Division 1
10.30New Cambell White (3) - Kelmscott 7 Division 2
10.30Fairlop - Marshalls Yellow (2) 8 Division 3
10.30O.P.A. Green (2) - Langdon 2 11 Division 5
10.30Manor D - Marshalls Black (4) 1 Division 6
10.30Oakwood A - Cumberland 1 5 Division 6
10.30Aeonian 2 - Dolly Mixtures 10 Division 7
10.30New Cambell Orange (7) - Island 3 2 Division 8
10.30Ilford 2 - Essex Open G 4 Division 9
10.30Sapphire D - Foxes 4 9 Division 10
10.30Eclipse D - Phoenix Flames 3 6 Division 11
10.30Woodford Warriors 3 - Brentwood B 12 Division 11
12.00Manor A - Aeonian 1 Indoor Court 1 Division 1
12.00Marshalls Purple (1) - Langdon 1 7 Division 2
12.00Romford B - Island 1 8 Division 3
12.00Sapphire B - Foxes 2 12 Division 5
12.00Leyton C - Ilford 1 9 Division 5
12.00Emeralds - Romford D 11 Division 6
12.00Woodford Warriors 1 - Marshalls White (5) 1 Division 7
12.00Essex Open F - Essex Open E 10 Division 7
12.00New Cambell Yellow (8) - Cumberland 3 6 Division 8
12.00Cumberland 5 - Phoenix Flames 4 3 Division 11
13.30New Cambell Green (1) - Eclipse A Indoor Court 1 Division 1
13.30Romford A - Foxes 1 7 Division 2
13.30Manor C - Leyton B 8 Division 3
13.30Eclipse C - Chigwell Ladies 1 6 Division 4
13.30Essex Open D - Essex Open C 1 Division 4
13.30QM Old Girls - Marshalls Red (3) 3 Division 5
13.30Manor E - New Cambell Purple (6)9 Division 6
13.30Sapphire C - Cumberland 4 11 Division 9
13.30Oakwood B - Phoenix Flames 1 12 Division 9
13.30Phoenix Flames 2 - Marshalls Pink (7) 2 Division 10
13.30Leyton D - Brentwood A 4 Division 10
13.30O.P.A. White (3) - Woodford Warriors 2 10 Division 10
13.30Cumberland 6 - Phoenix Flames 5 5 Division 12
15.00New Cambell Blue (2) - Essex Open A Indoor Court 1 Division 1
15.00Eclipse B - Manor B 7 Division 2
15.00New Cambell Silver (5) - New Cambell Red (4) 8 Division 3
15.00O.P.A. Vets (1) - Romford C 2 Division 4
15.00Rileys - Sapphire A 6 Division 4
15.00Island 2 - Chigwell Ladies 2 1 Division 7
15.00Cumberland 2 - Fusion 11 Division 8
15.00Foxes 3 - Foresters 4 Division 8
15.00OTs - Marshalls Gold (6) 5 Division 9
15.00Leyton E - Woodford Warriors 4 3 Division 12
15.00Aeonian 4 - All Stars 10 Division 12
13 April 19
10.30Eclipse A - Leyton A Indoor Court 1 Division 1
10.30Manor B - New Cambell White (3) Indoor Court 2 Division 2
10.30Marshalls Yellow (2) - Romford B Indoor Court 3 Division 3