League Manager
Leagues
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
Division 7
Division 8
Division 9
Division 10
Division 11
Teams
Fixtures
Results
Results
13 October 12
10.30
Essex Open C
30
-
37
Foxes 3
Division 6
10.30
Island 1
24
-
32
Venture
Division 6
13.30
New Cambell Orange {7}
28
-
22
Phoenix 1
Division 6
10.30
Langdon 2
35
-
31
Salisburys Ladies 2
Division 7
10.30
Sapphire C
40
-
21
O.P.A. C
Division 7
12.00
Marshalls D
25
-
18
Romford D
Division 7
15.00
Pettits D
32
-
18
Dolly Mixtures
Division 7
12.00
Ilford 3
41
-
26
Manor C
Division 8
12.00
Phoenix 2
28
-
33
Unity
Division 8
15.00
Emeralds
27
-
28
Romford E
Division 8
15.00
Essex Open D
33
-
32
Foxes 4
Division 8
10.30
Foresters Blue {2}
46
-
28
Marshalls E
Division 9
15.00
Yaks
29
-
27
Leyton D
Division 9
10.30
Aeonian 2
51
-
26
New Cambell Yellow {8}
Division 9
12.00
Abbs Elite
36
-
17
Island 2
Division 10
13.30
O.P.A. D
-
WO
Woodford Warriors 1
Division 10
10.30
Essex Open E
66
-
25
Woodford Warriors 2
Division 11
12.00
Oakwood C
WO
-
Leyton E
Division 11
13.30
Marshalls F
21
-
20
Salisburys Ladies 3
Division 11
29 September 12
15.00
Essex Open A
24
-
41
Manor A
Division 1
13.30
Leyton A
39
-
48
New Cambell Green {1}
Division 1
12.00
Marshalls A
23
-
52
New Cambell Blue {2}
Division 1
10.30
Romford A
46
-
36
Ilford 1
Division 1
10.30
Kelmscott
39
-
41
Pettits A
Division 2
10.30
O.P.A. A
32
-
47
Langdon 1
Division 2
10.30
Sapphire A
26
-
31
Foxes 1
Division 2
13.30
New Cambell White {3}
30
-
40
Leyton B
Division 2
10.30
Fairlop
40
-
37
Essex Open B
Division 3
10.30
Plessy Elan
40
-
49
Marshalls B
Division 3
12.00
Manor B
39
-
23
Essence
Division 3
12.00
Aeonian 1
37
-
42
Romford B
Division 3
10.30
New Cambell Silver {5}
38
-
43
New Cambell Red {4}
Division 4
13.30
Foxes 2
60
-
29
Romford C
Division 4
13.30
Salisburys Ladies 1
34
-
28
Chigwell Ladies 1
Division 4
15.00
Pettits B
24
-
25
Sapphire B
Division 4
15.00
OTs
WO
-
Chigwell Ladies 2
Division 5
12.00
Leyton C
30
-
31
Ilford 2
Division 5
12.00
Foresters Red {1}
32
-
43
O.P.A. B
Division 5
13.30
New Cambell Purple {6}
35
-
22
Marshalls C
Division 5
12.00
Foxes 3
27
-
40
Island 1
Division 6
12.00
Venture
43
-
21
Oakwood A
Division 6
12.00
Pettits C
27
-
18
New Cambell Orange {7}
Division 6
12.00
Phoenix 1
27
-
30
Essex Open C
Division 6
12.00
Dolly Mixtures
23
-
15
Sapphire C
Division 7
13.30
Romford D
22
-
33
Pettits D
Division 7
15.00
Salisburys Ladies 2
40
-
42
Marshalls D
Division 7
15.00
O.P.A. C
21
-
31
Langdon 2
Division 7
10.30
Manor C
-
WO
Essex Open D
Division 8
13.30
Unity
29
-
44
Ilford 3
Division 8
15.00
Romford E
15
-
38
Phoenix 2
Division 8