League Manager
Leagues
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
Division 7
Division 8
Division 9
Division 10
Division 11
Teams
Fixtures
Results
Results
27 April 13
10.30
Ilford 2
43
-
26
Chigwell Ladies 2
Division 5
10.30
O.P.A. B
37
-
34
OTs
Division 5
10.30
Venture
29
-
17
Pettits C
Division 6
13.30
Oakwood A
48
-
33
Foxes 3
Division 6
13.30
New Cambell Orange {7}
25
-
34
Essex Open C
Division 6
15.00
Island 1
33
-
20
Phoenix 1
Division 6
10.30
Salisburys Ladies 2
37
-
33
Romford D
Division 7
10.30
Langdon 2
25
-
25
Dolly Mixtures
Division 7
15.00
Pettits D
33
-
29
Sapphire C
Division 7
15.00
Marshalls D
42
-
33
O.P.A. C
Division 7
12.00
Phoenix 2
30
-
30
Foxes 4
Division 8
12.00
Ilford 3
42
-
25
Essex Open D
Division 8
15.00
Emeralds
WO
-
Manor C
Division 8
15.00
Romford E
-
WO
Unity
Division 8
12.00
Foresters Blue {2}
45
-
48
Chigwell Ladies 3
Division 9
13.30
Aeonian 2
44
-
26
Marshalls E
Division 9
15.00
New Cambell Yellow {8}
47
-
17
Leyton D
Division 9
13.30
Abbs Elite
32
-
28
Woodford Warriors 1
Division 10
15.00
Oakwood B
WO
-
Ilford 4
Division 10
12.00
Essex Open E
57
-
34
Yaks 2
Division 11
12.00
Marshalls F
39
-
9
Woodford Warriors 2
Division 11
12.00
Salisburys Ladies 3
32
-
15
Leyton E
Division 11
13 April 13
15.00
New Cambell Green {1}
49
-
51
Manor A
Division 1
13.30
New Cambell Blue {2}
55
-
43
Ilford 1
Division 1
12.00
Marshalls A
28
-
37
Essex Open A
Division 1
10.30
Leyton A
37
-
54
Romford A
Division 1
10.30
Foxes 1
29
-
22
Langdon 1
Division 2
12.00
Pettits A
39
-
25
Leyton B
Division 2
13.30
Kelmscott
48
-
27
O.P.A. A
Division 2
15.00
Sapphire A
23
-
22
New Cambell White {3}
Division 2
10.30
Plessy Elan
29
-
46
Manor B
Division 3
13.30
Marshalls B
44
-
37
Romford B
Division 3
13.30
Fairlop
28
-
34
Aeonian 1
Division 3
15.00
Essex Open B
31
-
33
Essence
Division 3
12.00
Salisburys Ladies 1
33
-
37
New Cambell Silver {5}
Division 4
12.00
Chigwell Ladies 1
30
-
30
Sapphire B
Division 4
13.30
Romford C
37
-
55
New Cambell Red {4}
Division 4
15.00
Foxes 2
36
-
35
Pettits B
Division 4
10.30
O.P.A. B
38
-
45
Ilford 2
Division 5
13.30
OTs
26
-
47
Leyton C
Division 5
13.30
Foresters Red {1}
47
-
20
New Cambell Purple {6}
Division 5
15.00
Chigwell Ladies 2
WO
-
Marshalls C
Division 5
10.30
Phoenix 1
27
-
33
Pettits C
Division 6
10.30
Island 1
61
-
20
New Cambell Orange {7}
Division 6
12.00
Essex Open C
13
-
35
Oakwood A
Division 6
12.00
Foxes 3
24
-
43
Venture
Division 6
10.30
Sapphire C
-
WO
Marshalls D
Division 7
13.30
Langdon 2
23
-
28
Pettits D
Division 7
15.00
Dolly Mixtures
36
-
14
Romford D
Division 7
15.00
O.P.A. C
32
-
34
Salisburys Ladies 2
Division 7