DLC Junior Netball League 17-18
Leagues
jnr. lg U9s
jnr.lg U10s
jnr.lg U11s
jnr.lg U12s
jnr.lg U13 G1
jnr.lg U13 G2
jnr.lg U13s A
jnr.lg U13s B
jnr.lg U14s
jnr.lg U15s
Teams
Fixtures
Results
Results
10 March 18
jnr.lg U11s
10.00
Rhosnesni Ribbons
11
-
1
N D Flares
09.30
Rhosnesni Raindrops
5
-
9
Mold Toucans
08.30
Rhosnesni Ribbons
2
-
17
BB Predators
09.00
Deeside Dragonflies
14
-
3
Chester Cherries
jnr.lg U10s
12.00
Deeside Dots
1
-
6
Chester Cubs
12.30
BB Leopards
5
-
4
BB Jaguars
13.00
Holywell Hornets
3
-
10
E'Port Waves
11.30
Rhosnesni Roses
-
18
Chester Vikings
jnr.lg U13s A
13.30
Deeside Dominoes
18
-
19
Rhosnesni Raiders
13.00
Rhosnesni Rainbows
3
-
34
Deeside DJ's
14.30
Rhosnesni Raiders
16
-
9
Rhosnesni Rainbows
jnr.lg U13s B
14.00
Deeside Darts
10
-
4
Ellesmere Port
13.30
Mold Owls
11
-
13
BB Jets
14.00
N D Phoenix
14
-
1
Blacon N C
jnr. lg U9s
12.30
Rhosnesni
9
-
Deeside Dice
4 March 18
jnr.lg U10s
09.30
BB Jaguars
9
-
9
Holywell Hornets
10.00
E'Port Waves
9
-
4
BB Leopards
11.30
Chester Vikings
3
-
5
Mold Jays
10.00
Ellesmere Port Flames
14
-
Deeside Dots
09.30
Mold Finches
2
-
1
Rhosnesni Roses
09.00
Chester Cubs
4
-
7
E'Port Waves
11.00
Deeside Dots
4
-
1
Rhosnesni Roses
10.30
Holywell Hornets
6
-
1
Mold Finches
10.30
BB Jaguars
11
-
1
Mold Jays
09.00
Ellesmere Port Flames
7
-
2
BB Leopards
jnr. lg U9s
12.30
E'Port Inferno - FR
2
-
9
E'Port Hurrincanes
12.00
Holywell Harriers
2
-
9
Mold Kestrels
12.30
Chester Warriors
3
-
1
Rhosnesni
12.00
Chester Chicks - Fr
-
WO
Holywell Hearts
11.00
Chester Chicks - Fr
4
-
Rhosnesni
13.00
Mold Kestrels
2
-
7
BB Boxers
11.30
Deeside Dice
-
13
E'Port Inferno - FR
13.00
Holywell Hearts
-
7
Holywell Harriers
3 March 18
jnr.lg U15s
17.30
Chester Chariots
12
-
28
Deeside Dace
17.00
BB Blazers
21
-
9
Chester Lions
08.30
Mold Ravens
18
-
17
Deeside Dazzlers
17.30
Chester Legions
29
-
7
Mold Eagles
17.00
N D Storm
9
-
19
Holywell Heroes
16.30
BB Hotshots
7
-
15
N D Rockets
jnr.lg U14s
15.00
Holywell Heulog
21
-
8
N D Sparks
16.00
Ellesmere Port
10
-
7
Wrexham Pearls - Fr
15.30
Deeside Dolphins
13
-
9
Mold Robins
16.30
N D Sparks
19
-
5
Mold Robins
14.30
Deeside Dolphins
8
-
27
Mold Falcons
16.00
N D Fireballs
8
-
22
Holywell Heulog
15.30
BB Fireflies
5
-
16
Chester Storm
15.00
N D Blazers
12
-
14
Chester Thunder
14.30
Chester Storm
6
-
9
Wrexham Pearls - Fr
14.00
Chester Thunder
30
-
1
N D Fireballs
jnr.lg U12s
11.30
Mold Hawks
4
-
30
Chester Hawks