DLC Junior Netball League 17-18
Leagues
jnr. lg U9s
jnr.lg U10s
jnr.lg U11s
jnr.lg U12s
jnr.lg U13 G1
jnr.lg U13 G2
jnr.lg U13s A
jnr.lg U13s B
jnr.lg U14s
jnr.lg U15s
Teams
Fixtures
Results
Results
24 March 18
jnr.lg U12s
12.00
Mold Hawks
7
-
14
Ellesmere Port
11.30
Chester Cherubs
2
-
24
Chester Hawks
10.00
Holywell Haribos
8
-
10
Holywell Hedgehogs
12.00
Rhosnesni Raptors
4
-
10
Deeside Doves
11.00
N D Firestorm
15
-
7
BB Tigers
12.30
Rhosnesni Rooks
8
-
11
Deeside Diamonds
10.30
Mold Swifts
15
-
10
Wrexham Gems
jnr.lg U11s
09.30
Wrexham Emeralds
-
8
Ellesmere Port
09.00
Holywell Hulas
4
-
5
Mold Dragons
09.30
Deeside Dragonflies
20
-
N D Flares
09.00
Rhosnesni Ribbons
1
-
15
Rhosnesni Raindrops
08.30
Mold Toucans
9
-
27
Chester Falcons
16.30
Holywell Hoops
3
-
16
BB Predators
16.30
BB Pythons
4
-
14
Chester Cherries
jnr.lg U13s A
14.00
Chester Bears
14
-
17
Chester Wolves
13.30
Holywell Halos
17
-
15
Rhosnesni Raiders
13.30
N D Burners
8
-
21
Deeside DJ's
13.00
Rhosnesni Rainbows
3
-
30
Deeside Dominoes
13.00
Chester Cheerios
18
-
13
Chester Wolves
jnr.lg U13s B
12.30
Ellesmere Port
7
-
21
BB Jets
14.00
Mold Starlings
4
-
12
N D Phoenix
18 March 18
jnr.lg U10s
14.00
Mold Jays
-
11
Chester Cubs
12.30
E'Port Waves
14
-
1
Rhosnesni Roses
11.30
Mold Finches
2
-
11
BB Leopards
12.00
Ellesmere Port Flames
22
-
2
Holywell Hornets
12.00
Chester Vikings
5
-
1
Deeside Dots
11.00
Ellesmere Port Flames
5
-
7
E'Port Waves
13.30
Deeside Dots
2
-
14
BB Jaguars
13.00
BB Leopards
8
-
2
Chester Vikings
12.30
Chester Cubs
6
-
1
Mold Finches
11.30
Rhosnesni Roses
-
2
Mold Jays
jnr. lg U9s
09.30
Holywell Hearts
-
18
Mold Kestrels
09.30
Chester Warriors
7
-
11
E'Port Hurrincanes
09.00
E'Port Inferno - FR
4
-
11
Mold Mallards
09.00
BB Boxers
4
-
2
Chester Chicks - Fr
11.00
E'Port Hurrincanes
8
-
Mold Kestrels
10.00
E'Port Inferno - FR
5
-
7
BB Boxers
10.00
Mold Mallards
5
-
7
Rhosnesni
10.30
Chester Warriors
13
-
1
Holywell Harriers
10.30
Chester Chicks - Fr
11
-
Deeside Dice
17 March 18
jnr.lg U15s
17.30
N D Rockets
19
-
12
Mold Eagles
17.00
Chester Legions
17
-
2
Chester Chariots
08.30
Mold Ravens
18
-
9
BB Hotshots
16.30
Chester Lions
8
-
16
Holywell Heroes
08.30
N D Storm
4
-
26
BB Blazers
17.30
Chester Lions
11
-
16
Deeside Dazzlers
jnr.lg U14s
14.30
Rhosnesni Rebels
9
-
24
N D Blazers
16.00
Wrexham Pearls - Fr
8
-
20
Rhosnesni Rascals
15.30
BB Fireflies
1
-
24
Holywell Heulog
15.00
Mold Falcons
15
-
19
Chester Storm