CDNL - Winter 2019-2020
Leagues
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
Division 7
Division 8
Division 9
Division 10
Division 11
Division 12
Teams
Fixtures
Results
Results
13 January 20
19.30
Dunmow Crests Black
5
-
22
Wine Cellar White
Division 9
19.30
Westlands C
15
-
11
Cathedral Spirit
Division 10
19.30
Maldon Diamonds
26
-
15
Magpies Green
Division 10
19.30
Maldon Pearls
7
-
10
Firecrest
Division 12
9 January 20
20.30
Kats Lightning
25
-
34
Chelmsford Falcons
Division 1
20.30
T & M Lincoln
32
-
42
Cathedral Dakotas
Division 2
20.30
Westlands A
24
-
39
Vixens
Division 3
20.30
Phoenix Sparks
32
-
33
CeeJays Emerald
Division 3
20.30
B Town Neptune
40
-
43
Royals Stingray Blue
Division 5
20.30
Dunmow Crests Academy
25
-
28
Chelmsford Doves
Division 6
19.30
Galaxy Lightning
24
-
21
Phoenix Jets
Division 7
19.30
Fusion
12
-
33
Chelmer Eagles
Division 8
19.30
B Leisure Ladies
12
-
6
Dunmow Crests Black
Division 9
19.30
Wine Cellar White
31
-
18
B Town Saturn
Division 9
19.30
Black Magic Sapphires
27
-
20
Iceni White
Division 12
19.30
Firecrest
17
-
22
Great Dunmow Phoenix
Division 12
8 January 20
20.30
Saffron Hawks 1
37
-
66
Eastwood
Division 1
20.30
Gt Waltham
28
-
61
Phoenix Blaze
Division 2
20.30
Royals MINCS
38
-
46
Cobras Black
Division 3
20.30
Brookshaw Red
24
-
49
Benfords
Division 4
20.30
Brookshaw Black
49
-
36
T & M Belles
Division 4
20.30
Saffron Hawks 2
-
WO
Scorpions
Division 5
19.30
Brookshaw Indigo
30
-
21
Magpies Blue
Division 7
19.30
Chelmsford Swalllows
17
-
22
KWS Ladies
Division 7
19.30
Marine Barracudas
53
-
24
Fuhrs Blue
Division 8
19.30
Dunmow Crests Green
37
-
24
Chelmsford Robins
Division 9
19.30
Magpies Green
19
-
48
Gt Dunmow Dragons
Division 10
19.30
Brookshaw Violet
18
-
33
Ultra Violets
Division 11
19.30
Discovery
49
-
15
Wine Cellar Red
Division 11
19.30
Phoenix Flare
29
-
14
Blackwater Rubies
Division 12
7 January 20
20.30
Royals Old B's
36
-
39
Dunmow Crests Star
Division 1
20.30
Brookshaw Gold
41
-
49
Chelmsford Eagles
Division 1
20.30
Halstead
22
-
44
Chelmsford Swifts
Division 4
20.30
Jas Harts
24
-
42
Iceni Red
Division 5
20.30
Westlands B
46
-
41
Brookshaw Green
Division 6
19.30
Blackwater Pearls
29
-
15
Panthers Black
Division 7
19.30
Alderton Lions
25
-
27
Lyons Ladies Red
Division 8
19.30
Black Magic Diamonds
29
-
19
Chelmsford Finches
Division 10
19.30
Royals HPSS
28
-
19
Maldon Pearls
Division 12
6 January 20
20.30
CeeJays Black
44
-
48
Royals SMC
Division 1
20.30
Blackwater Diamonds
34
-
60
Mayland
Division 2
20.30
T & M Panthers
48
-
40
Brookshaw Orange
Division 2
20.30
Blackwater Sapphires
62
-
33
Lyons Ladies Blue
Division 3
20.30
Vipers Black
WO
-
Danbury
Division 4
20.30
Foxes
46
-
44
Phoenix Ignite
Division 5
20.30
Hornets Black
35
-
24
Flame
Division 5
20.30
Dunmow Pinks
23
-
33
B Town Mercury
Division 6
19.30
Dunmow Crests White
24
-
30
Pumas Black
Division 7
19.30
Essex Hot Shots
18
-
37
Wine Cellar Prosecco
Division 8
19.30
Chelmsford Wrens
27
-
25
T & M Baddow
Division 9