CDNL - Winter 2018-2019
Leagues
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
Division 7
Division 8
Division 9
Division 10
Division 11
Division 12
Teams
Fixtures
Results
Results
28 November 18
20.30
B Town Mercury
17
-
28
Dunmow Pink
Division 6
27 November 18
20.30
Billericay Blue
WO
-
Chelmsford Falcons
Division 1
20.30
Westlands A
-
WO
Mayland
Division 3
19.30
Benton Hall
19
-
18
T & M Baddow
Division 9
19.30
Jade Jets
10
-
22
Cathedral Spirit
Division 10
19.30
Gt Dunmow Dragons
41
-
1
B Town Jupiter
Division 11
19.30
Chelmsford Swalllows
-
WO
Galaxy Lightning
Division 7
19.30
Blackwater Pearls
31
-
53
Gemstones
Division 7
26 November 18
20.30
CeeJays Emerald
-
WO
Vixens
Division 3
20.30
Halstead
27
-
40
Phoenix Sparks
Division 4
20.30
Benfords
51
-
44
T & M Belles
Division 5
19.30
Pumas Black
17
-
43
Essex Hot Shots
Division 8
19.30
Marine Barracudas
51
-
25
Breakaways
Division 9
19.30
Chelmsford Wrens
25
-
18
Alderton Lions
Division 9
19.30
Hardys
36
-
9
Dunmow Crests Yellow
Division 11
19.30
Royals HPSS
27
-
20
Black Magic Sapphires
Division 12
20.30
Phoenix Blaze
35
-
53
Royals Old B's
Division 2
19.30
Bentley Conquerors
27
-
33
Crests Academy
Division 7
19.30
Panthers Black
18
-
32
Westlands B
Division 7
20.30
Brookshaw Green
24
-
26
Chelmsford Doves
Division 6
22 November 18
20.30
Chelmsford Eagles
54
-
37
Billericay Blue
Division 1
20.30
Brookshaw Orange
46
-
57
Vixens
Division 3
20.30
Lyons Ladies Blue
62
-
22
Danbury
Division 4
20.30
Benfords
WO
-
Flame
Division 5
19.30
KWS Ladies
29
-
31
Pumas Black
Division 8
19.30
Benton Hall
20
-
29
B Town Saturn
Division 9
19.30
Lyons Ladies Red
44
-
17
Chelmsford Wrens
Division 9
19.30
Cathedral Spirit
9
-
31
Chelmsford Finches
Division 10
19.30
Ultra Violets
6
-
27
Jade Jets
Division 10
19.30
Wine Cellar Red
19
-
43
Gt Dunmow Dragons
Division 11
19.30
Iceni White
13
-
23
Maldon Sapphires
Division 12
20.30
T & M Lincoln
42
-
49
Gt Waltham
Division 2
20.30
Phoenix Ignite
35
-
21
Brookshaw Green
Division 6
21 November 18
20.30
Chelmsford Kestrels
43
-
34
CeeJays Emerald
Division 3
20.30
Blackwater Sapphires
43
-
40
Royals MINCS
Division 4
20.30
Saffron Hawks 2
49
-
27
Jas Harts
Division 5
19.30
Jaguars Black
WO
-
Essex Hot Shots
Division 8
19.30
Wine Cellar White
43
-
20
Westlands C
Division 10
19.30
Westlands B
38
-
25
Blackwater Pearls
Division 7
20.30
Foxes
24
-
41
Royals Stingray Blue
Division 6
20 November 18
20.30
Royals Tigers
-
WO
T & M Panthers
Division 3
20.30
Vipers Black
29
-
18
Halstead
Division 4
19.30
B Leisure Ladies
28
-
23
Alderton Lions
Division 9
19.30
Magpies Green
31
-
22
Brookshaw Violet
Division 10
19.30
Black Magic Diamonds
26
-
15
Baddow Badgers
Division 11
19.30
Firecrest
23
-
26
Royals HPSS
Division 12
20.30
Phoenix Blaze
32
-
33
Cathedral Dakotas
Division 2
19.30
Brookshaw Indigo
14
-
40
Gemstones
Division 7
19.30
Bentley Conquerors
25
-
14
Phoenix Jets
Division 7
20.30
Dunmow Pink
31
-
19
Chelmsford Doves
Division 6