CDNL - Winter 2018-2019
Leagues
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
Division 7
Division 8
Division 9
Division 10
Division 11
Division 12
Teams
Fixtures
Results
Results
18 March 19
20.30
Royals SMC
45
-
57
Chelmsford Eagles
Division 1
20.30
Vixens
15
-
43
CeeJays Emerald
Division 3
20.30
Royals MINCS
63
-
20
Brookshaw Red
Division 4
20.30
Brookshaw Black
63
-
25
Jas Harts
Division 5
19.30
Essex Hot Shots
28
-
26
Pumas Black
Division 8
19.30
Alderton Lions
25
-
18
Chelmsford Wrens
Division 9
19.30
B Leisure Ladies
26
-
25
B Town Saturn
Division 9
19.30
B Town Jupiter
24
-
40
Gt Dunmow Dragons
Division 11
19.30
Iceni White
25
-
40
Great Dunmow Phoenix
Division 12
19.30
Galaxy Lightning
32
-
24
Chelmsford Swalllows
Division 7
19.30
Westlands B
52
-
19
Panthers Black
Division 7
20.30
Scorpions
40
-
26
Felsted Phoenix
Division 6
14 March 19
20.30
CeeJays Emerald
29
-
30
Chelmsford Kestrels
Division 3
20.30
Brookshaw Red
10
-
55
Phoenix Sparks
Division 4
20.30
Iceni Red
37
-
25
Hornets Black
Division 5
19.30
Dunmow Crests White
55
-
17
Fusion
Division 8
19.30
Chelmsford Wrens
13
-
28
Lyons Ladies Red
Division 9
19.30
Alderton Lions
37
-
21
B Leisure Ladies
Division 9
19.30
Westlands C
13
-
45
Wine Cellar White
Division 10
19.30
Jade Jets
25
-
18
Ultra Violets
Division 10
19.30
Dunmow Crests Yellow
7
-
37
B Town Jupiter
Division 11
19.30
Maldon Sapphires
48
-
10
Iceni White
Division 12
20.30
Gt Waltham
54
-
61
T & M Lincoln
Division 2
19.30
Blackwater Pearls
-
WO
Westlands B
Division 7
20.30
Royals Stingray Blue
WO
-
Foxes
Division 6
13 March 19
20.30
Billericay Blue
45
-
60
Chelmsford Eagles
Division 1
20.30
T & M Panthers
57
-
57
Royals Tigers
Division 3
20.30
Danbury
28
-
62
Lyons Ladies Blue
Division 4
20.30
Jas Harts
24
-
40
Saffron Hawks 2
Division 5
19.30
Pumas Black
23
-
22
KWS Ladies
Division 8
19.30
Dunmow Crests Green
33
-
14
Maldon Vikings
Division 10
19.30
Chelmsford Finches
20
-
25
Cathedral Spirit
Division 10
19.30
Ferrers Falcons
-
WO
Maldon Pearls
Division 12
19.30
Discovery
25
-
23
Great Dunmow Phoenix
Division 12
19.30
Panthers Black
24
-
37
Galaxy Lightning
Division 7
20.30
B Town Mercury
29
-
31
Felsted Phoenix
Division 6
12 March 19
20.30
CeeJays Abercorn
30
-
42
Chelmsford Falcons
Division 1
20.30
Vixens
35
-
54
Brookshaw Orange
Division 3
20.30
Halstead
16
-
29
Vipers Black
Division 4
20.30
Brookshaw Black
WO
-
B Town Neptune
Division 5
19.30
Fuhrs Blue
-
WO
Magpies Blue
Division 8
19.30
B Town Saturn
30
-
25
Benton Hall
Division 9
19.30
Brookshaw Violet
21
-
26
Magpies Green
Division 10
19.30
Gt Dunmow Dragons
39
-
17
Wine Cellar Red
Division 11
19.30
Royals HPSS
19
-
20
Firecrest
Division 12
20.30
Cathedral Dakotas
50
-
28
Phoenix Blaze
Division 2
19.30
Chelmsford Swalllows
10
-
36
Crests Academy
Division 7
20.30
Brookshaw Green
16
-
21
Phoenix Ignite
Division 6
11 March 19
20.30
CeeJays Black
39
-
61
Eastwood
Division 1
20.30
CeeJays Jade
37
-
43
Westlands A
Division 3