CDNL - Juniors - Winter 2019-2020
Leagues
Year 6 Division 1
Year 7 Division 1
Year 7 Division 2
Year 8 Division 1
Year 8 Division 2
Year 9 Division 1
Year 9 Division 2
Year 10/11 Division 1
Year 10/11 Division 2
Teams
Fixtures
Results
Fixtures
21 March 20
12.00
Swan U11
-
Brookshaw Tango
Court 3
Year 6 Division 1
12.00
Kats Harbour
-
Flames Monsoon
Court 1
Year 8 Division 1
12.00
Swan White U14
-
Flames Lightning
Court 8
Year 9 Division 1
12.00
Brookshaw Fanta
-
Conquerors Jute
Court 5
Year 9 Division 2
12.00
Flames Fire
-
Eastwood Harriers
Court 6
Year 10/11 Division 1
12.00
Brookshaw Tizer
-
Braintree Opals
Court 2
Year 10/11 Division 2
13.00
Flames Twister
-
Dunmow Devils
Court 3
Year 7 Division 1
13.00
Conquerors Saxons
-
Eastwood Kestrels
Court 7
Year 7 Division 2
13.00
Brookshaw Sprite
-
Flames Ice
Court 8
Year 8 Division 1
13.00
Conquerors Zulus
-
Brookshaw Cola
Court 1
Year 8 Division 2
13.00
Braintree Starlites
-
Chelmsford Cubs
Court 6
Year 9 Division 2
13.00
Conquerors Tomahawks
-
Flames Storm
Court 2
Year 10/11 Division 1
13.00
Swan White U16
-
Dolphins Sapphires
Court 5
Year 10/11 Division 1
13.00
Braintree Emeralds
-
Saffron Hawks Orange
Court 4
Year 10/11 Division 2
28 March 20
09.00
Chelmsford Cupids
-
Tegate Doves
Court 3
Year 6 Division 1
09.00
Tegate Swallows
-
Swan Black U12
Court 1
Year 7 Division 2
09.00
Chelmsford Cleo
-
Dunmow Unicorns
Court 7
Year 8 Division 2
09.00
Braintree Rubies
-
Conquerors Tomahawks
Court 6
Year 10/11 Division 1
09.00
Swan Black U16
-
Flames Tempest
Court 8
Year 10/11 Division 2
09.00
Brookshaw Pepsi
-
Kats Tollgate
Court 4
Year 10/11 Division 2
09.00
Conquerors Kiowa
-
Chelmsford Challengers
Court 2
Year 10/11 Division 2
10.00
Brookshaw Tango
-
Tegate Wrens
Court 6
Year 6 Division 1
10.00
Braintree Pearls
-
Eastwood Falcons
Court 5
Year 7 Division 2
10.00
Brookshaw Sprite
-
Flames Monsoon
Court 2
Year 8 Division 1
10.00
Tegate Jays
-
Braintree Sapphires
Court 8
Year 8 Division 1
10.00
Eastwood Ospreys
-
Brookshaw Cola
Court 3
Year 8 Division 2
10.00
Swan Black U13
-
Flames Blizzard
Court 1
Year 8 Division 2
10.00
Tegate Hawks
-
Swan White U16
Court 4
Year 10/11 Division 1
10.00
Dunmow Dragons
-
Dolphins Crystals
Court 7
Year 10/11 Division 2
11.00
Eastwood Kestrels
-
Dolphins Pearl
Court 1
Year 7 Division 2
11.00
Conquerors Caesar
-
Conquerors Zulus
Court 6
Year 8 Division 2
11.00
Chelmsford Colts
-
Swan White U14
Court 7
Year 9 Division 1
11.00
Flames Eclipse
-
Brookshaw Fanta
Court 8
Year 9 Division 2
11.00
Flames Storm
-
Dolphins Sapphires
Court 3
Year 10/11 Division 1
11.00
Brookshaw Corona
-
Tegate Eagles
Court 4
Year 10/11 Division 1
11.00
Conquerors Iceni
-
Saffron Hawks Orange
Court 5
Year 10/11 Division 2
12.00
Flames Mistral
-
Saffron Hawks Black
Court 1
Year 6 Division 1
12.00
Dunmow Devils
-
Conquerors Romans
Court 7
Year 7 Division 1
12.00
Flames Typhoon
-
Chelmsford Comets
Court 2
Year 7 Division 2
12.00
Saffron Hawks Black
-
Tegate Martins
Court 3
Year 8 Division 1
12.00
Swan White U13
-
Eastwood Eagles
Court 5
Year 8 Division 1
12.00
Dolphins Aqua
-
Eastwood Owls
Court 8
Year 9 Division 2
12.00
Dolphins Diamonds
-
Chelmsford Cavaliers
Court 6
Year 10/11 Division 2
13.00
Flames Hurricanes
-
Conquerors Kamanchees
Court 6
Year 6 Division 1
13.00
Conquerors Saxons
-
Flames Tornadoes
Court 7
Year 7 Division 2
13.00
Braintree Crystals
-
Crosskeys
Court 1
Year 8 Division 2
13.00
Tegate Falcons
-
Braintree Diamonds
Court 8
Year 9 Division 1
13.00
Flames Fire
-
Saffron Hawks Black
Court 3
Year 10/11 Division 1
13.00
Flames Cyclone
-
Conquerors Mohawks
Court 4
Year 10/11 Division 1
13.00
Chelmsford Capri
-
Brookshaw Tizer
Court 2
Year 10/11 Division 2