League Manager
Leagues
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
Division 7
Teams
Fixtures
Results
Results
14 June 11
18.00
Transport
50 (6)
-
24 (0)
Moordown
Division 2
18.00
Redhill Park
29 (0)
-
37 (6)
Electric
Division 2
18.00
Swanmore A
37 (6)
-
25 (0)
Knyveton A
Division 2
18.00
Richmond Park
28 (0)
-
38 (6)
Swanmore
Division 2
18.00
Southbourne Ladies
24 (0)
-
45 (6)
Bournemouth
Division 3
18.00
Boscombe Cliff A
34 (6)
-
29 (0)
Electric A
Division 3
18.00
Bournemouth B
39 (4)
-
28 (2)
Swanmore Ladies
Division 3
18.00
Kings Park B
38 (6)
-
28 (0)
Pelhams Park
Division 3
18.00
Boscombe Cliff B
32 (6)
-
28 (0)
Richmond Park A
Division 4
18.00
Pelhams Park V
24 (2)
-
58 (4)
Redhill Mixed
Division 4
18.00
Southbourne Mixed
38 (4)
-
36 (2)
Argyll A
Division 4
18.00
Pelhams Park B
26 (2)
-
37 (4)
Kings Park A
Division 4
18.00
Electric B
21 (0)
-
41 (6)
Southbourne Ex-Service
Division 5
18.00
Redhill Park B
40 (6)
-
33 (0)
Knyveton B
Division 5
18.00
Moordown A
30 (2)
-
31 (4)
Redhill Park A
Division 5
18.00
Southb'ne Ex-Service A
25 (0)
-
41 (6)
Southbourne B
Division 5
18.00
Boscombe Cliff C
30 (0)
-
46 (6)
Moordown C
Division 6
18.00
Argyll B
59 (6)
-
17 (0)
Pelhams Park A
Division 6
18.00
Swanmore C
23 (2)
-
39 (4)
Swanmore B
Division 6
18.00
Pelhams
39 (6)
-
21 (0)
Richmond Park B
Division 6
18.00
Knyveton C
30 (3)
-
30 (3)
Iford Bridge A
Division 7
18.00
Electric C
32 (2)
-
33 (4)
Pelhams A
Division 7
18.00
Iford Bridge
22 (0)
-
42 (6)
Winton Conservative
Division 7
18.00
Pelhams Park C
17 (0)
-
28 (6)
Moordown B
Division 7
7 June 11
18.00
Bournemouth A
0 (0)
-
WO (6)
Knyveton
Division 1
18.00
Southbourne
61 (6)
-
18 (0)
Kings Park
Division 1
18.00
Wanderers
43 (6)
-
23 (0)
Boscombe Cliff
Division 1
18.00
Argyll
35 (4)
-
31 (2)
Southbourne A
Division 1
18.00
Electric
36 (6)
-
24 (0)
Moordown
Division 2
18.00
Swanmore
29 (4)
-
23 (2)
Swanmore A
Division 2
18.00
Transport
36 (5)
-
34 (1)
Redhill Park
Division 2
18.00
Knyveton A
34 (6)
-
27 (0)
Richmond Park
Division 2
18.00
Pelhams Park
47 (6)
-
25 (0)
Swanmore Ladies
Division 3
18.00
Electric A
33 (4)
-
31 (2)
Bournemouth B
Division 3
18.00
Bournemouth
35 (6)
-
23 (0)
Kings Park B
Division 3
18.00
Boscombe Cliff A
38 (6)
-
28 (0)
Southbourne Ladies
Division 3
18.00
Redhill Mixed
25 (2)
-
29 (4)
Argyll A
Division 4
18.00
Richmond Park A
42 (6)
-
23 (0)
Pelhams Park B
Division 4
18.00
Pelhams Park V
47 (4)
-
25 (2)
Southbourne Mixed
Division 4
18.00
Kings Park A
40 (4)
-
34 (2)
Boscombe Cliff B
Division 4
18.00
Moordown A
42 (6)
-
29 (0)
Redhill Park B
Division 5
18.00
Redhill Park A
39 (6)
-
29 (0)
Southbourne Ex-Service
Division 5
18.00
Southb'ne Ex-Service A
27 (0)
-
46 (6)
Knyveton B
Division 5
18.00
Southbourne B
30 (5)
-
28 (1)
Electric B
Division 5
18.00
Moordown C
37 (5)
-
30 (1)
Pelhams
Division 6
18.00
Pelhams Park A
27 (2)
-
39 (4)
Boscombe Cliff C
Division 6
18.00
Swanmore B
WO (6)
-
0 (0)
Richmond Park B
Division 6
18.00
Swanmore C
35 (4)
-
32 (2)
Argyll B
Division 6
18.00
Winton Conservative
22 (2)
-
36 (4)
Knyveton C
Division 7
18.00
Iford Bridge
36 (4)
-
35 (2)
Iford Bridge A
Division 7