Fixtures
11 May 20
18.30
Bourne Eau (24)
-
Stamford Town A (30)
Venue 1
Group 1
18.30
Oakham Owls (12)
-
Barnack Saxons (12)
Venue 2
Group 1
18.30
Ketton Kingfishers (0)
-
Wittering (6)
Venue 3
Group 1
18.30
Carlby Bees (30)
-
Ketton Kites (18)
Venue 1
Group 2
18.30
Greetham (24)
-
Oakham D (24)
Venue 2
Group 2
18.30
Bourne Woods (6)
-
Empingham Ospreys (12)
Venue 3
Group 2
18.30
Mkt Otn Harriers (18)
-
Market Dpg Regis (30)
Venue 1
Group 3
18.30
Ketton Kestrels (6)
-
G'ham Val Robins (12)
Venue 2
Group 3
18.30
Oakham A (0)
-
Mkt Dpg Regals (6)
Venue 3
Group 3
18.30
Market Dpg Royals (18)
-
G'ham Val Eagles (12)
Venue 1
Group 4
18.30
Barnack Viikings (24)
-
Langtoft B (15)
Venue 2
Group 4
18.30
Mkt Otn Tornadoes (18)
-
Langtoft A (0)
Venue 1
Group 5
18.30
Stamford Town C (0)
-
Blackstones C (0)
Venue 2
Group 5
18.30
Blackstones A (24)
-
Ryhall A (18)
Venue 1
Group 6
18.30
Empingham Falcons (15)
-
Stamford Town D (24)
Venue 2
Group 6
15 May 20
13.00
Barnack Saxons (12)
-
Bourne Eau (24)
Venue 1
Group 1
18.30
Wittering (6)
-
Oakham Owls (12)
Venue 2
Group 1
18.30
Ketton Kingfishers (0)
-
Stamford Town A (30)
Venue 3
Group 1
18.30
Oakham D (24)
-
Carlby Bees (30)
Venue 1
Group 2
18.30
Empingham Ospreys (12)
-
Greetham (24)
Venue 2
Group 2
18.30
Bourne Woods (6)
-
Ketton Kites (18)
Venue 3
Group 2
18.30
G'ham Val Robins (12)
-
Mkt Otn Harriers (18)
Venue 1
Group 3
18.30
Mkt Dpg Regals (6)
-
Ketton Kestrels (6)
Venue 2
Group 3
18.30
Oakham A (0)
-
Market Dpg Regis (30)
Venue 3
Group 3
18.30
Langtoft B (15)
-
Market Dpg Royals (18)
Venue 1
Group 4
18.30
Blackstones D (0)
-
Barnack Viikings (24)
Venue 2
Group 4
18.30
Blackstones C (0)
-
Mkt Otn Tornadoes (18)
Venue 1
Group 5
18.30
Carlby Corgis (6)
-
Stamford Town C (0)
Venue 2
Group 5
18.30
Stamford Town D (24)
-
Blackstones A (24)
Venue 1
Group 6
18.30
Barnack B (12)
-
Empingham Falcons (15)
Venue 2
Group 6
18 May 20
18.30
Stamford Town A (30)
-
Barnack Saxons (12)
Venue 1
Group 1
18.30
Wittering (6)
-
Bourne Eau (24)
Venue 2
Group 1
18.30
Oakham Owls (12)
-
Ketton Kingfishers (0)
Venue 3
Group 1
18.30
Ketton Kites (18)
-
Oakham D (24)
Venue 1
Group 2
18.30
Empingham Ospreys (12)
-
Carlby Bees (30)
Venue 2
Group 2
18.30
Greetham (24)
-
Bourne Woods (6)
Venue 3
Group 2
18.30
Market Dpg Regis (30)
-
G'ham Val Robins (12)
Venue 1
Group 3
18.30
Mkt Dpg Regals (6)
-
Mkt Otn Harriers (18)
Venue 2
Group 3
18.30
Ketton Kestrels (6)
-
Oakham A (0)
Venue 3
Group 3
18.30
G'ham Val Eagles (12)
-
Langtoft B (15)
Venue 1
Group 4
18.30
Blackstones D (0)
-
Market Dpg Royals (18)
Venue 2
Group 4
18.30
Langtoft A (0)
-
Blackstones C (0)
Venue 1
Group 5
18.30
Carlby Corgis (6)
-
Mkt Otn Tornadoes (18)
Venue 2
Group 5
18.30
Ryhall A (18)
-
Stamford Town D (24)
Venue 1
Group 6
18.30
Barnack B (12)
-
Blackstones A (24)
Venue 2
Group 6
22 May 20
18.30
Ketton Kingfishers (0)
-
Barnack Saxons (12)
Venue 1
Group 1
18.30
Bourne Eau (24)
-
Oakham Owls (12)
Venue 2
Group 1
18.30
Stamford Town A (30)
-
Wittering (6)
Venue 3
Group 1
18.30
Bourne Woods (6)
-
Oakham D (24)
Venue 1
Group 2
18.30
Carlby Bees (30)
-
Greetham (24)
Venue 2
Group 2