North London Netball - Winter 2016-17
Leagues
Premier Division
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
U12
U13
U14
U16
U14 Top Half
U14 Bottom Half
U16 Top Half
U16 Bottom Half
Teams
Fixtures
Results
Results
3 December 16
14.15
Cumberland
12
-
45
AP Saints B
U16
12.50
Troy
4
-
60
Turnford
U16
19 November 16
14.15
Hyde Park B
45
-
37
Troy B
Division 1
11.25
Oakwood B
50
-
37
Old Fincunians A
Division 1
12.50
Britannia Royals A
53
-
31
Palmers Green A
Division 1
12.50
Palmers Green B
35
-
20
Oakwood C
Division 2
14.15
Cumberland E
46
-
42
Palmers Green C
Division 2
11.25
Cumberland C
36
-
35
Hyde Park C
Division 2
11.25
Old Fincunians B
57
-
26
Minchenden D
Division 3
14.15
Inglis B
21
-
42
Old Fincunians C
Division 3
12.50
Falcons
33
-
22
AP Sparks A
Division 3
11.25
Monkfrith Panthers
26
-
33
AP Sparks B
Division 4
14.15
Oakwood D
16
-
36
Newington Warriors
Division 4
12.50
AP Sparks C
38
-
23
Asco C
Division 4
14.15
Weston Park
32
-
17
Minchenden E
Division 5
11.25
AP Sparks E
25
-
17
Crouch End Flyers
Division 5
12.50
AP Sparks D
28
-
36
Old Fincunians D
Division 5
11.25
Cumberland B
24
-
26
Cumberland A
Premier Division
12.50
Asco A
30
-
45
Minchenden B
Premier Division
14.15
Troy A
55
-
47
Oakwood A
Premier Division
11.25
Asco
45
-
10
Oakwood
U13
12.50
Cumberland
6
-
62
AP Saints
U13
14.15
Palmers Green (now APS
-
WO
Old Fincunians
U13
14.15
Turnford
32
-
16
Britannia
U14
11.25
Old Fincunians
9
-
46
Asco
U14
14.15
Asco
34
-
74
Turnford
U16
12.50
AP Saints A
55
-
11
Oakwood
U16
11.25
Cumberland
WO
-
Troy
U16
5 November 16
11.25
Troy B
28
-
37
Palmers Green A
Division 1
14.15
Asco B
49
-
58
Oakwood B
Division 1
12.50
Old Fincunians A
39
-
44
Hyde Park B
Division 1
10.00
Poly B
33
-
43
Britannia Royals A
Division 1
12.50
Cumberland D
25
-
42
Hyde Park C
Division 2
11.25
Palmers Green C
49
-
37
Palmers Green B
Division 2
10.00
Oakwood C
16
-
35
Inglis A
Division 2
14.15
Cumberland E
27
-
43
Cumberland C
Division 2
12.50
Minchenden D
33
-
45
Cumberland F
Division 3
11.25
AP Sparks A
23
-
16
Inglis B
Division 3
10.00
Old Fincunians C
25
-
38
Old Fincunians B
Division 3
14.15
Falcons
54
-
32
Minchenden C
Division 3
10.00
AP Sparks B
42
-
46
Britannia Royals B
Division 4
11.25
Asco C
36
-
28
Oakwood D
Division 4
14.15
AP Sparks C
50
-
10
Palmers Green D
Division 4
12.50
Newington Warriors
-
WO
Monkfrith Panthers
Division 4
10.00
Minchenden E
30
-
24
Old Fincunians D
Division 5
14.15
Crouch End Flyers
41
-
32
Britannia Royals C
Division 5
12.50
Palmers Green E
17
-
40
Weston Park
Division 5
11.25
AP Sparks E
38
-
12
AP Sparks D
Division 5
09.00
Oakwood E
20
-
21
Ignite
Division 6
09.00
Monkfrith Pumas
14
-
25
Troy C
Division 6