North London Netball - Winter 2016-17
Leagues
Premier Division
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
U12
U13
U14
U16
U14 Top Half
U14 Bottom Half
U16 Top Half
U16 Bottom Half
Teams
Fixtures
Results
Results
18 February 17
10.00
Monkfrith Panthers
27
-
25
Oakwood D
Division 4
14.15
Asco C
24
-
55
Britannia Royals B
Division 4
12.50
AP Sparks C
40
-
15
AP Sparks B
Division 4
10.00
Palmers Green E
8
-
31
AP Sparks D
Division 5
12.50
Weston Park
31
-
20
Britannia Royals C
Division 5
14.15
Crouch End Flyers
45
-
16
Old Fincunians D
Division 5
11.25
AP Sparks E
69
-
5
Minchenden E
Division 5
09.00
Southgate
15
-
34
Cumberland G
Division 6
09.00
Monkfrith Pumas
15
-
13
Revive
Division 6
09.00
Oakwood E
17
-
27
Troy C
Division 6
09.00
Ignite
14
-
15
Cumberland H
Division 6
10.00
Minchenden B
27
-
29
Cumberland A
Premier Division
11.25
Troy A
31
-
31
Hyde Park A
Premier Division
12.50
Cumberland B
23
-
35
Poly A
Premier Division
14.15
Oakwood A
WO
-
Asco A
Premier Division
11.25
Cumberland
-
AP Saints
U14
11.25
Palmers Green
-
Oakwood
U14
11.25
AP Saints B
40
-
40
Britannia
U16
17 December 16
10.00
Hyde Park B
50
-
41
Palmers Green A
Division 1
12.50
Old Fincunians A
40
-
41
Troy B
Division 1
11.25
Poly B
26
-
39
Oakwood B
Division 1
14.15
Britannia Royals A
45
-
50
Asco B
Division 1
10.00
Inglis A
37
-
17
Hyde Park C
Division 2
14.15
Oakwood C
21
-
28
Cumberland D
Division 2
11.25
Cumberland E
35
-
29
Palmers Green B
Division 2
12.50
Cumberland C
51
-
32
Palmers Green C
Division 2
12.50
Old Fincunians B
59
-
27
Cumberland F
Division 3
10.00
Old Fincunians C
55
-
18
Minchenden D
Division 3
11.25
Minchenden C
26
-
30
AP Sparks A
Division 3
14.15
Falcons
-
WO
Inglis B
Division 3
11.25
Monkfrith Panthers
25
-
43
Britannia Royals B
Division 4
10.00
Newington Warriors
31
-
17
AP Sparks B
Division 4
12.50
AP Sparks C
54
-
9
Oakwood D
Division 4
14.15
Palmers Green D
25
-
42
Asco C
Division 4
11.25
Weston Park
33
-
21
Old Fincunians D
Division 5
14.15
AP Sparks E
69
-
7
Britannia Royals C
Division 5
10.00
AP Sparks D
17
-
44
Crouch End Flyers
Division 5
12.50
Palmers Green E
9
-
39
Minchenden E
Division 5
09.00
Oakwood E
7
-
18
Revive
Division 6
09.00
Ignite
20
-
24
Cumberland G
Division 6
09.00
Monkfrith Pumas
11
-
10
Cumberland H
Division 6
09.00
Troy C
42
-
24
Southgate
Division 6
10.00
Troy A
36
-
34
Cumberland A
Premier Division
14.15
Cumberland B
31
-
41
Asco A
Premier Division
11.25
Minchenden B
45
-
64
Poly A
Premier Division
12.50
Hyde Park A
24
-
47
Oakwood A
Premier Division
09.00
Oakwood
13
-
15
Cumberland A
U12
09.00
Asco
6
-
21
Palmers Green
U12
09.00
Cumberland B
-
47
AP Saints
U12
12.50
Old Fincunians
17
-
28
Cumberland
U13