North London Netball - Winter 2016-17
Leagues
Premier Division
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Division 6
U12
U13
U14
U16
U14 Top Half
U14 Bottom Half
U16 Top Half
U16 Bottom Half
Teams
Fixtures
Results
Results
4 March 17
14.15
Hyde Park B
37
-
31
Old Fincunians A
Division 1
12.50
Hyde Park C
49
-
37
Cumberland D
Division 2
14.15
Palmers Green B
48
-
38
Palmers Green C
Division 2
11.25
Inglis A
39
-
24
Oakwood C
Division 2
12.50
Cumberland F
45
-
18
Minchenden D
Division 3
10.00
Inglis B
10
-
32
AP Sparks A
Division 3
14.15
Old Fincunians B
31
-
31
Old Fincunians C
Division 3
11.25
Minchenden C
29
-
56
Falcons
Division 3
11.25
Britannia Royals B
37
-
28
AP Sparks B
Division 4
12.50
Oakwood D
35
-
36
Asco C
Division 4
14.15
Monkfrith Panthers
17
-
27
Newington Warriors
Division 4
10.00
Palmers Green D
18
-
55
AP Sparks C
Division 4
10.00
Old Fincunians D
32
-
16
Minchenden E
Division 5
14.15
Britannia Royals C
17
-
45
Crouch End Flyers
Division 5
11.25
Weston Park
62
-
4
Palmers Green E
Division 5
12.50
AP Sparks D
17
-
54
AP Sparks E
Division 5
09.00
Ignite
18
-
11
Oakwood E
Division 6
09.00
Troy C
WO
-
Monkfrith Pumas
Division 6
09.00
Cumberland G
13
-
17
Revive
Division 6
09.00
Cumberland H
22
-
8
Southgate
Division 6
11.25
Cumberland B
19
-
46
Troy A
Premier Division
14.15
Hyde Park A
43
-
33
Minchenden B
Premier Division
12.50
Asco A
50
-
51
Cumberland A
Premier Division
10.00
Poly A
47
-
64
Oakwood A
Premier Division
09.00
Oakwood
13
-
11
Palmers Green
U12
09.00
AP Saints
19
-
16
Cumberland A
U12
11.25
AP Saints
WO
-
Cumberland
U13
12.50
Oakwood
WO
-
Asco
U13
14.15
Old Fincunians
5
-
62
Palmers Green (now APS
U13
11.25
AP Saints
WO
-
Britannia
U14
10.00
Cumberland
23
-
44
Turnford
U14
14.15
Old Fincunians
12
-
52
Oakwood
U14
12.50
Asco
30
-
21
Palmers Green
U14
11.25
Oakwood
6
-
78
Turnford
U16
10.00
AP Saints A
27
-
59
Asco
U16
12.50
Cumberland
14
-
62
Britannia
U16
14.15
Troy
-
WO
AP Saints B
U16
18 February 17
11.25
Old Fincunians A
42
-
47
Britannia Royals A
Division 1
12.50
Hyde Park B
43
-
63
Oakwood B
Division 1
10.00
Asco B
31
-
36
Palmers Green A
Division 1
14.15
Poly B
41
-
45
Troy B
Division 1
12.50
Oakwood C
18
-
51
Cumberland C
Division 2
14.15
Inglis A
53
-
16
Palmers Green B
Division 2
10.00
Palmers Green C
35
-
67
Hyde Park C
Division 2
11.25
Cumberland E
38
-
21
Cumberland D
Division 2
12.50
Old Fincunians C
51
-
36
Minchenden C
Division 3
10.00
Old Fincunians B
36
-
15
Inglis B
Division 3
14.15
AP Sparks A
37
-
24
Cumberland F
Division 3
11.25
Falcons
71
-
12
Minchenden D
Division 3
11.25
Newington Warriors
49
-
29
Palmers Green D
Division 4