League Manager
Leagues
Premier Division
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
Division 5
Teams
Fixtures
Results
Results
3 November 14
19.30
N7
40
-
19
Blaze Hurricances
Division 4
30 October 14
20.45
Breezers
18
-
42
Grasshoppers C
Division 2
19.30
Old Actonians
17
-
41
LNC Blues
Division 2
19.30
Burns
19
-
21
Brentford Night Owls
Division 2
29 October 14
19.30
Charville Bennetts
43
-
29
Harlington Tornados
Premier Division
20.45
Breakaways
39
-
35
Pink Ladies Storm
Premier Division
19.30
Grasshppers B
31
-
43
Grasshoppers Vets
Division 1
20.45
Blaze Thunder
32
-
20
Fusion
Division 1
28 October 14
19.30
LNC Cyan
16
-
38
Emeralds
Division 5
20.45
Southall Discount Tyre
24
-
28
Trophies
Division 5
27 October 14
19.30
Royal Troopers
35
-
25
Charville Black
Division 3
20.45
Diamonds
40
-
27
IKB7
Division 3
19.30
Pink Ladies Thunder
23
-
37
Teddington Thunder B
Division 4
20.45
Chasers
32
-
26
Fusion Ladies
Division 4
23 October 14
19.30
Pink Ladies Lightning
36
-
29
Blaze Lightning
Division 2
19.30
LNC Blues
46
-
20
Breezers
Division 2
20.45
Brentford Night Owls
22
-
49
Panthers
Division 2
20.45
Burns
31
-
26
Old Actonians
Division 2
22 October 14
20.45
OKI
19
-
40
Grasshoppers A
Premier Division
19.30
Charville Bennetts
52
-
28
Pink Ladies Storm
Premier Division
20.45
Saints
43
-
53
Ladybirds
Division 1
19.30
Grasshppers B
37
-
32
Fusion
Division 1
21 October 14
19.30
LNC Cyan
9
-
13
Trophies
Division 5
20.45
Dark Planets
34
-
24
Sunbury Leavers
Division 5
20 October 14
20.45
IKB7
32
-
21
Falcons Flame
Division 3
19.30
St Joseph's
40
-
37
Teddington Thunder A
Division 3
20.45
Fusion Ladies
50
-
20
Blaze Hurricances
Division 4
19.30
Hustlers
33
-
20
N7
Division 4
16 October 14
20.45
Breezers
27
-
36
Burns
Division 2
20.45
Blaze Lightning
36
-
42
Grasshoppers C
Division 2
19.30
Panthers
63
-
18
LNC Blues
Division 2
19.30
Brentford Night Owls
25
-
33
Pink Ladies Lightning
Division 2
9 October 14
19.30
Burns
30
-
27
LNC Blues
Division 2
19.30
Old Actonians
38
-
39
Blaze Lightning
Division 2
20.45
Pink Ladies Lightning
25
-
22
Breezers
Division 2
20.45
Grasshoppers C
29
-
22
Brentford Night Owls
Division 2
8 October 14
19.30
Charville Bennetts
36
-
25
Breakaways
Premier Division
20.45
Grasshoppers A
26
-
26
Harlington Tornados
Premier Division
19.30
Grasshppers B
17
-
17
Blaze Thunder
Division 1
20.45
Ladybirds
45
-
39
Grasshoppers Vets
Division 1
7 October 14
19.30
LNC Cyan
11
-
23
Southall Discount Tyre
Division 5
20.45
Sunbury Leavers
43
-
20
Emeralds
Division 5
6 October 14
19.30
IKB7
26
-
37
St Joseph's
Division 3
20.45
Royal Troopers
27
-
28
Teddington Thunder A
Division 3
19.30
Fusion Ladies
37
-
35
Hustlers
Division 4
20.45
Pink Ladies Thunder
40
-
27
N7
Division 4
2 October 14
20.45
LNC Blues
49
-
35
Blaze Lightning
Division 2
20.45
Pink Ladies Lightning
29
-
37
Grasshoppers C
Division 2
19.30
Panthers
37
-
26
Old Actonians
Division 2
19.30
Breezers
18
-
30
Brentford Night Owls
Division 2